GwiazdyPolka finalistką konkursu Supermodel International 2018!

Polka finalistką konkursu Supermodel International 2018!

Polka finalistką konkursu Supermodel International 2018!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Seweryn Cieślik
17.09.2018 15:30

Natalia Kowalczyk - reprezentantka Polski w tegorocznej edycji konkursu SUPERMODEL INTERNATIONAL, dziś zdobyła tytuł 3 WICEMISS SUPERMODEL INTERNATIONAL 2018. Nasza Miss otrzymała również od JURY konkursu tytuł komplementarny BEST FACE 2018! Finał tegorocznej edycji konkursu został zorganizowany w stolicy Tajlandii - Bangkoku.

Natalia Kowalczyk urodziła się i mieszka w Warszawie. Zakończyła właśnie studia na Uniwersytecie Warszawskim na "wydziale stosunków międzynarodowych" i już w planach ma pomysł na podjęcie kolejnego kierunku - "public relations i marketing medialny". Jest również stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Swoją przygodę z konkursami piękności Natalia rozpoczęła od startu w Miss Mazowsza i dzięki niemu trafiła do finału Miss Polski 2017, gdzie zdobyła tytuł 4 WICEMISS i MISS FOTO.

Obraz
© Materiały prasowe | Dorota Tyszka

Nasza Miss wolny czas najchętniej spędza w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno - charytatywnych. Lubi nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbia wszelkie zmiany i podróże.

Obraz
© Materiały prasowe | Seweryn Cieślik
Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także