Trwa ładowanie...
dzphm7d

Polska instagramerka szuka hejtera. Za dane prześladowcy oferuje 100 000 złotych

Polska instagramerka od ponad dwóch lat jest ofiarą hejtera. Aby przyspieszyć znalezienie prześladowcy, zdecydowała się na stanowczy krok. Wyznaczyła nagrodę za dostarczenie dowodów, które pozwolą na zidentyfikowanie stalkera. W wypowiedzi dla Wirtualnej Polski mówi, jaka była reakcja policji na zgłoszenie nękania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Laurę Reiss obserwuje na Instagramie prawie 90 tys. użytkowników
Laurę Reiss obserwuje na Instagramie prawie 90 tys. użytkowników (Instagram.com)
dzphm7d

Laura Reiss to polska instagramerka oraz właścicielka sklepu internetowego. W popularnym serwisie śledzi ją obecnie prawie 90 tys. użytkowników. Okazuje się jednak, że życie Laury nie jest tak idealne, jak można byłoby sądzić na podstawie zamieszczanych przez nią zdjęć. Dziewczyna od ponad dwóch lat jest ofiarą prześladowcy, który atakuje zarówno Laurę, jak i jej córeczkę. "Praktycznie każdy komentarz przepełniony jest wulgaryzmami, rasizmem (czarnuch, cyganka, cygańska bachorzyca), absurdalnymi insynuacjami na mój temat (prostytucja, sponsoring) czy sugerowaniem udziału Lei w pedofilskich czynnościach" – piszę Laura.

W wypowiedzi dla Wirtualnej Polski Reiss podkreśliła, że w przeszłości zgłaszała już nękanie. "Próbowałam kiedyś zgłosić sprawę na policję, jednak spotkałam się z brakiem zrozumienia oraz sugerowaniem, że i tak nie uda się wykryć sprawcy. Zrezygnowałam więc i nauczyłam się dystansu do tego rodzaju sytuacji. Ostatnio, jednak gdy ta osoba ponownie zaczęła mnie atakować, coś we mnie pękło i powiedziałam dość. Zamiast zgłaszać sprawę na policji, zwróciłam się obecnie do kancelarii prawnej, która przygotowała zawiadomienie do prokuratury" – powiedziała nam Laura.

Aby przyspieszyć znalezienie sprawcy, Laura zdecydowała się na stanowczy krok. Wyznaczyła nagrodę w wysokości 100 000 zł dla osoby, która dostarczy jej dowody, które pozwolą ustalić personalia jej prześladowcy. "Celowo wyznaczyłam wysoką nagrodę za ich dostarczenie, licząc na to, że nawet najbliższa osoba z otoczenia tego hejtera ostatecznie potępi jego działalność i pomoże w skazaniu" – powiedziała nam instagramerka.

dzphm7d

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dzphm7d

Podziel się opinią

Share
dzphm7d
dzphm7d