GwiazdyPoprosiła męża o wymianę pierścionka zaręczynowego. W komentarzach zawrzało

Poprosiła męża o wymianę pierścionka zaręczynowego. W komentarzach zawrzało

Kobieta wymieniła pierścionek zaręczynowy
Kobieta wymieniła pierścionek zaręczynowy
Źródło zdjęć: © Tik Tok | Beefinnagain
26.03.2022 12:43

Pierścionek zaręczynowy jest dla wielu zamężnych kobiet najważniejszym elementem biżuterii i nie wyobrażają sobie nie nosić go na co dzień. Co jednak jeśli wcale nam się nie podoba? Jedna z tiktokerek opowiedziała, jak co zrobiła w takim wypadku i jak zareagował jej mąż. Historia wzbudziła wielkie emocje wśród internautów.

Pierścionek zaręczynowy jest wyjątkowym symbolem i wiele zamężnych kobiet decyduje się nosić go codziennie do końca życia, podobnie jak obrączkę. Okazuje się jednak, że sprawa może się mocno skomplikować w przypadku, gdy pierścionek nam się bardzo nie spodoba. Taka sytuacja spotkała Bee Finnagain, tiktokerkę, która opowiedziała w sieci swoją historię.

Tiktokerka poprosiła męża o wymianę pierścionka zaręczynowego

Finnagain nienawidziła swojego pierścionka tak bardzo, że postanowiła poprosić swojego męża o wymianę tego, który dla niej wybrał. Na swoim kanale na Tik Toku opublikowała nagranie, w którym opowiedziała, jak to zrobiła, co opisuje "Mirror".

Tiktokerka podkreśliła, że ma świadomość, że historia może okazać się dla internautów kontrowersyjna i że może spotkać ją za nią hejt. Wydarzyła się jednak już cztery lata temu i zarówno ona, jak i jej mąż, Patrick, chcą o niej opowiedzieć.

Jak opowiedziała kobieta, przed ślubem spotykała się ze swoim przyszłym mężem przez kilka lat i w tym czasie nieraz mówiła o tym, jaki chciałaby dostać pierścionek - najbardziej podobały jej się te z dużym okrągłym szlifem, tzw. "aureolą".

"Po prostu nie takiego chciałam"

Niestety, Patrick przed oświadczynami nie poprosił nikogo o pomoc w kupnie pierścionka – ani żadnej z przyjaciółek Bee, ani swojej siostry czy matki. "Patrick przyklęknął na jedno kolano i poprosił ją, żeby za niego wyszła – na co się zgodziła – ale była lekko zażenowana, widząc, że wybrał diament o szlifie księżniczki" - czytamy w "Mirror". Mężczyzna zamiast wymarzonego okrągłego pierścionka, wybrał szlif w kwadratowym kształcie.

- To piękny diament, ale po prostu nie takiego chciałam - relacjonuje Bee na Tik Toku. Opisuje, że na pytanie swojej mamy, czy podoba jej się pierścionek, i dosłownie zaczęła płakać. - Czułam, że bardzo go nienawidzę, a muszę go nosić na zawsze! - wspomina kobieta.

Jej historia wywołała skrajne emocje wśród odbiorców. "Nie wyobrażam sobie powiedzieć mojemu partnerowi, że nienawidzę czegoś, co dla mnie wybrał" - czytamy w komentarzach. Inni podkreślają, że w takim wypadku lepiej być szczerym.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także