Blisko ludziPopularna modelka plus size ma dość. "Nasze społeczeństwo nienawidzi grubych ludzi"

Popularna modelka plus size ma dość. "Nasze społeczeństwo nienawidzi grubych ludzi"

Modelka jest wściekła. Uważa, że została niesłusznie skrytykowana
Modelka jest wściekła. Uważa, że została niesłusznie skrytykowana
Źródło zdjęć: © Instagram.com

12.02.2021 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tess Holliday to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek plus size. Kobieta jest też znaną postacią w ruchu body positive. Ostatnio została ostro skrytykowana za swoją kreacją na galę Grammy. Kiedy się potem okazało, że sukienka, którą włożyła, bije rekordy popularności w sieci, powiedziała "dość".

Tess Holliday ma 35 lat, 165 cm wzrostu i waży 140 kg. Twierdzi, że czuje się świetnie w swoim ciele. Z resztą z dumą prezentuje swoje walory w mediach społecznościowych. Kobieta aktywnie wspiera ludzi otyłych, prężnie działa na rzecz ruchu body positive i nie zamiata spraw pod dywan. Tak się stało ostatnio, przy okazji krytyki jej kreacji na galę Grammy i późniejszej "reaktywacji" sukienki, w której wystąpiła, przez szczupłe modelki.

Nieodpowiednia stylizacja

Holiday włożyła na galę Grammy sukienkę projektu Liriki Matoshi z Kosowa. Jej wybór został negatywnie oceniony, zarzucono celebrytce, że nie prezentuje się dobrze w kwiecistej kreacji. Uznano, że różowa sukienka w truskawki jest nietrafiona. W recenzjach napisano, że bardziej nadaje się na piknik niż na uroczystą galę.

Sprawa się rozmyła, ale powróciła teraz jak bumerang. Dlaczego? Okazuje się, że sukienka w truskawki to teraz najgorętszy hit na TikToku. Kreacja przez którą modelka plus size trafiła na listę najgorzej ubranych osób, bije rekordy popularności. Tess Holiday nie mogła tego przemilczeć. Na swoim profilu na Instagramie oceniła, że krytykującym ją nie chodziło o sukienkę, ale o tuszę.

"Kiedy założyłam ją w styczniu na galę Grammy, trafiłam na listę najgorzej ubranych osób. Teraz, gdy grupa chudych lasek prezentuje ją na TikToku, wszyscy są zainteresowani. Podsumowując: nasze społeczeństwo nienawidzi grubych ludzi, zwłaszcza kiedy coś im się udaje" - napisała Holliday.

Na koniec modelka wyraziła wdzięczność projektantce, której kreacje mogła nosić. Wyznała, że czuła się w niej jak księżniczka.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także