Trwa ładowanie...

Portman promuje nowy film. Na plakacie przypomina dawną siebie!

Ma 35 lat, na które wcale nie wygląda. Od czasów debiutu w "Leonie Zawodowcu" zachwyca talentem i urodą. Dziś jest mamą dwójki dzieci i mamę gra też w filmie "The Life and Death of John Donovan" Xaviera Dolana. Na reklamującym go plakacie wygląda zjawiskowo.
Share
Pictured: Natalie Portman Mandatory Credit ?? DDNY/Broadimage 2015 Toronto International Film Festival - "A Tale Of Love And Darkness" Premiere  9/10/15, Toronto, Ontario, Canada  Broadimage Newswire Los Angeles 1+  (310) 301-1027 New York      1+  (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com
Pictured: Natalie Portman Mandatory Credit ?? DDNY/Broadimage 2015 Toronto International Film Festival - "A Tale Of Love And Darkness" Premiere 9/10/15, Toronto, Ontario, Canada Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York 1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.comŹródło: East News
d1xi6n3

- Natalie wciela się w matkę Jacoba [Trembleya – red.]. On z kolei jest młodym fanem z obsesją na punkcie amerykańskiej gwiazdy telewizji, Johna F. Donovana. Śledzi jego każdy krok, okleja pokój zdjęciami idola i bez wiedzy nikogo, zwłaszcza mamy, rozpoczyna z nim sekretną korespondencję – opowiadał ostatnio "Vanity Fair" reżyser.
Natalie kiedyś:

Natalie dziś:

Tyle o fabule. Pomówmy o aktorce. W dniu rozdania Oscarów była na porodówce, dziś po raz drugi cieszy się rodzicielstwem. Wychowuje synka Alepha i córeczkę Amalię, ich ojcem jest baletmistrz Benjamin Millepied, którego poznała na planie "Czarnego Łabędzia". Dla niego przeprowadziła się do Paryża. W ostatnich produkcjach grała silne kobiety i przy okazji matki, w tym samą Jackie Kennedy. Na plakacie promującym film Dolana przypomina dawną siebie albo raczej – po prostu się nie starzeje.

d1xi6n3

Zobacz także: Natalie Portman o Polsce i swojej roli w filmie ''Jackie''

d1xi6n3

Podziel się opinią

Share
d1xi6n3
d1xi6n3