Blisko ludziZrobili to tuż przed rozstaniem. Prywatne nagranie trafiło do sieci

Zrobili to tuż przed rozstaniem. Prywatne nagranie trafiło do sieci

Rozstanie nie jest prostym procesem. Każda para radzi sobie z nim na własny sposób
Rozstanie nie jest prostym procesem. Każda para radzi sobie z nim na własny sposób
Źródło zdjęć: © TikTok
03.10.2022 08:54, aktualizacja: 03.10.2022 09:40

Decyzja o rozstaniu należy do trudnych i nieprzyjemnych. Poprzedzają ją próby ratowania związku i zatrzymania partnera przy sobie. Kiedy jednak uświadamiamy sobie, że miłosną relację należy spisać na straty, staramy się jak najszybciej zerwać kontakt i nie przysparzać sobie niepotrzebnego bólu. Zupełnie inaczej doświadczenie rozstania potraktowała jedna z użytkowniczek TikToka.

Piper podzieliła się w mediach społecznościowych zaskakującym nagraniem. Wraz ze swoim wieloletnim partnerem podjęła decyzję o rozstaniu. Para wcieliła ją w życie ze sporym opóźnieniem. Zamiast dać sobie czas na pogodzenie się z zakończeniem związku, byli partnerzy postanowili spędzić wspólnie wakacje. Internauci nie kryli zaskoczenia i wymownie skomentowali pomysł Piper.

Wyjechała na wakacje z byłym chłopakiem

- Ja i mój chłopak zrywamy ze sobą za dwa tygodnie - słyszymy w nagraniu. Zanim jednak partnerzy rozstali się na dobre, spędzili ze sobą dwa tygodnie na rajskich wakacjach. - Wybraliśmy się na piękne wczasy. Przez cztery godziny dziennie przytulaliśmy się do siebie, wspominając nasz związek - dodała Piper.

Kobieta przyznała, że potrzebowała tych ostatnich wspólnych chwil. Przygotowała się w ten sposób do trudnego momentu rozłąki i wkroczenia w nowy rozdział życia. - Rozmawialiśmy o naszych lękach, planach na przyszłość i o tym, jak będziemy dochodzić do siebie po zerwaniu. Z jednej strony czuliśmy smutek, a z drugiej poczucie uzdrowienia - wyznała Piper.

Najgorsze dwa tygodnie życia

Obserwatorzy Piper byli zaskoczeni tym, jak zakończył się jej związek. "Chyba nie nasuwa mi się na myśl nic gorszego niż te wasze ostatnie wspólne wakacje", "To byłyby najgorsze dwa tygodnie mojego życia. Po prostu przedłużasz w ten sposób ból po rozstaniu" - czytamy we wpisach pod nagraniem.

Inni zaś zauważyli, że dwutygodniowy urlop z byłym partnerem jest idealnym zakończeniem relacji. "To jest dojrzałe i rozważne", "Rozstanie nie równa się kryzysowi w związku. Widać, że się kochacie i jednocześnie podjęliście świadomą decyzję o zerwaniu" - podsumowali internauci.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta