UrodaPozwól rozkwitnąć pięknu swoich włosów

Pozwól rozkwitnąć pięknu swoich włosów

Pozwól rozkwitnąć pięknu swoich włosów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.09.2012 16:04, aktual.: 20.09.2012 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

35 lat temu powstał pierwszy szampon marki Timotei, który stworzono w oparciu
o niespotykanie silną i odporną roślinę – tymotkę. Od tego czasu misją marki Timotei było zgłębianie mocy tkwiącej w naturze. Tym razem marka Timotei odkryła niezwykłą siłę Róży
z Jerycha, której ekstrakt jest składnikiem nowej kolekcji produktów do włosów.

NOWY TIMOTEI Z RÓŻĄ Z JERYCHA W NOWEJ BUTELCE 35 lat temu powstał pierwszy szampon marki Timotei, który stworzono w oparciu o niespotykanie silną i odporną roślinę – tymotkę. Od tego czasu misją marki Timotei było zgłębianie mocy tkwiącej w naturze. Tym razem marka Timotei odkryła niezwykłą siłę Róży z Jerycha, której ekstrakt jest składnikiem nowej kolekcji produktów do włosów.

Róża z Jerycha to wyjątkowa roślina żyjąca na pustyni. Zawiera unikalny składnik, który chroni strukturę proteinową komórek. Dzięki temu roślina może przetrwać miesiące palącego słońca i braku wody. Wraz z pierwszą kroplą deszczu odradza się na nowo i rozkwita pełnią swojego piękna.

Wiele z nas darzy naturę dużym zaufaniem. Taka postawa ma swoje uzasadnienie w historii, każdy choćby słyszał o niesamowitej sile ziół i roślin stosowanych od wieków zarówno w Europie jak i Azji. Zwrócenie się ku naturze to nasz indywidualny wybór; dla takich właśnie konsumentek marka Timotei wprowadza nowe produkty do włosów o recepturach zawierających naturalne ekstrakty ze świata przyrody. Zadaniem nowych produktów Timotei jest przywrócenie włosom energii i zdrowego blasku oraz podkreślenie ich naturalnego piękna.

Przy tworzeniu nowych produktów do włosów marki Timotei zastosowano kilka zielonych zasad, które warto podkreślić:

  1. Wszystkie produkty Timotei są pozbawione parabenów.
  2. Używamy wyłącznie w 100% naturalnych ekstraktów roślinnych, które słyną ze swojego pozytywnego wpływu na włosy. Składniki te pochodzą z upraw zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju, a w miarę dostępności organicznych.
  3. W nowej kolekcji dostępne są również linie Pure całkowicie pozbawione silikonów i barwników - Szampon i Odżywka Naturalne Oczyszczenie oraz Szampon 2w1 Świeżość i Czystość.
  4. Starannie dobieramy metodę ekstrakcji, dzięki czemu naturalne składniki zachowują jakość i czystość.
  5. Stosujemy zrównoważone metody pozyskiwania surowców: korzystamy z ekstraktów w 100% naturalnych, w pełni szanując bioróżnorodność; używamy certyfikowanych składników pozyskiwanych w etyczny sposób.
  6. Bardzo ważna dla marki Timotei jest redukcja odpadów: ulepszamy produkcję tak, aby wyeliminować ścieki zanieczyszczające przyrodę a nasze opakowania nadają się w 100% do ponownego przetworzenia.

ZIELONE OPAKOWANIE NOWYCH PRODUKTÓW

Przy tworzeniu nowej kolekcji istotne dla marki było, aby zmiana na lepsze była widoczna nie tylko w recepturach, ale również w opakowaniach nowych produktów. Dlatego wraz ze zmianą formuły zmieniliśmy również wygląd i jakość opakowań, dlatego nowa butelka jest:

  1. W 100% przetwarzalna
  2. Zredukowaliśmy wagę opakowania od kilku do kilkunastu procent w zależności od wariantu.

NOWA KOLEKCJA PRODUKTÓW TIMOTEI Z RÓŻĄ Z JERYCHA

Nowy Timotei to jedenaście kolekcji, w tym sześć nowych linii – z ekstraktem z Róży z Jerycha: Moc i Blask, Lśniący Blask, 2w1 Jedwabista Miękkość i 2w1 Intensywna Pielęgnacja oraz dwa warianty linii Pure: Naturalne Oczyszczenie i 2w1 Świeżość i Czystość.

MOC I BLASK
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz z Alpejskich Ziół, znanych z właściwości wzmacniających, nadają włosom witalność, siłę i blask.

LŚNIĄCY BLASK
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz Olejkiem Sezamowym, znanym z właściwości nabłyszczających, odświeżają włosy i dodają im zdrowego blasku.

* 2w1 INTENSYWNA PIELĘGNACJA*
Szampon 2w1 Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz z Olejkiem Kokosowym, słynącym z właściwości odżywczych i oczyszczających, przywraca włosom zdrową kondycję.

2w1 JEDWABISTA MIĘKKOŚĆ
Szampon 2w1 Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz z Olejkiem Migdałowym, znanym z właściwości zmiękczających, przywraca włosom jedwabistą miękkość.

* INTENSYWNA ODBUDOWA*
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz z Olejkiem z Awokado, znanym z właściwości odżywczych, odbudowują powierzchnię zniszczonych włosów i przywracają im gładkość.

WYMARZONA OBJĘTOŚĆ
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz z ekstraktem z Różowego Grejpfruta, pozwalają na uzyskanie zachwycającej objętości i witalnego wyglądu włosów. 0% silikonów. Zawiera gumę guar.

WYRAZISTY KOLOR
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz z ekstraktem z Kamelii, pomagają chronić intensywność koloru włosów farbowanych i utrzymać ich blask.

GŁĘBOKI BRĄZ
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha oraz z ekstraktem z Henny, pomogą nasycić głębię barwy Twoich brązowych włosów i nadadzą im witalny blask.

* ZŁOCISTE REFLEKSY*
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Róży z Jerycha i ekstraktem z Rumianku, znanego z właściwości rozjaśniających, podkreślą jasne pasma blond włosów i dodadzą im blasku.

NATURALNE OCZYSZCZENIE
Szampon i odżywka Timotei z ekstraktem z Organicznej Zielonej Herbaty, słynącej z właściwości tonizujących, odświeżają włosy, nadają im lekkości, oraz oczyszczają je, dodając im blasku i miękkości.

2w1 ŚWIEŻOŚĆ I CZYSTOŚĆ
Szampon 2w1 Timotei z ekstraktem z Organicznej Zielonej Herbaty, słynącej z właściwości tonizujących, odświeża włosy, nadaje im lekkości, oraz oczyszcza je, dodając im blasku i miękkości.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także