Prezenty ślubne do 300 zł. Zobaczcie 5 pomysłów, które zawsze się sprawdzą

Prezenty ślubne do 300 zł. Zobaczcie 5 pomysłów, które zawsze się sprawdzą

Prezenty ślubne do 300 zł. Zobaczcie 5 pomysłów, które zawsze się sprawdzą
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
27.07.2018 10:24, aktualizacja: 27.07.2018 13:49

Wybierasz się na wesele i nie masz pojęcia co kupić? Z jednej strony chcemy uniknąć banału, z drugiej – kupić coś ładnego i dobrej jakości. W wyborze może wam pomóc nasz szybki przegląd prezentów.

Nie wiesz co kupić? Wybierz jakość i funkcjonalność

Aby uniknąć wpadki z najtańszym zestawem prześcieradeł, który w lokalnym markecie wydawał nam się jedynym słusznym wyborem, polecamy wybrać prezent prosty, dość przewidywalny, ale jakościowy. Jeśli tradycyjne ręczniki, to z najlepszej bawełny i o najwyższej gramaturze materiału.

Jeśli zaś pościel, to o uniwersalnym wzorze – bez szaleństw w typie nadruków 3D. Klasyczna geometria albo subtelny ornament będą idealne. Nawet jeśli obdarowane osoby preferują ciemną pościel, a my kupiliśmy białą – taki zestaw prędzej czy później i tak się przyda.

Ładny półmisek lub patera to też dobry pomysł, jeśli nasz budżet na prezent jest niewielki. Aby kupić coś ładnego i w niskiej cenie, możemy poszukać czegoś na wyprzedażach w sklepach z artykułami do dekoracji wnętrz.

Ozdobne nie zawsze znaczy ładne

Ogromną popularnością cieszą się dekoracje jak np. obrazy czy rzeźby, ale to ryzykowny wybór. Nawet jeśli bardzo dobrze znamy parę, którą chcemy obdarować fantazyjnym pejzażem, to niekoniecznie nasz wybór znajdzie się w wymarzonej wizji mieszkania państwa młodych. Lepiej wybrać coś eleganckiego, ale użytkowego.

Wazony, komplety filiżanek czy szklanek to lepsza opcja, zwłaszcza że budżet około 200 złotych pozwoli na zakup np. 6 naprawdę eleganckich kieliszków.

Skromne, ale ładne - najlepsze prezenty na wesele

Prezent w postaci kubka czy talerza może być zbyt skromny, jak na podniosłą okazję zaślubin, ale jeśli postawimy na szlachetną porcelanę, wystarczą nawet dwie filiżanki, cukiernica lub ładny półmisek.