Trwa ładowanie...

Przebudzenie... Jesteś silniejsza, niż myślisz ...

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Sukces Pisany Szminką. Tym razem dowiesz się, jak odnaleźć w sobie sukces, zdefiniować go i w obliczu jego siły świadomie budować lepszą przyszłość. Inspirujący wykład poprowadzi Iwona Majewska-Opiełka.

Przebudzenie... Jesteś silniejsza, niż myślisz ...Źródło: AKPA
dmlvqj2
dmlvqj2

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Sukces Pisany Szminką. Tym razem dowiesz się, jak odnaleźć w sobie sukces, zdefiniować go i w obliczu jego siły świadomie budować lepszą przyszłość. Inspirujący wykład poprowadzi Iwona Majewska-Opiełka. Gościem specjalnym konferencji będzie Katarzyna Grochola.

Iwona Majewska-Opiełka - Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. Przylatując z Ameryki, jako pierwsza w Polsce prowadziła zajęcia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Przenosiła na polski grunt wiedzę zdobywaną u ludzi takich jak Martin Seligman, Stephen R. Covey, Brian Tracy, Tom Peters, Peter Drucker, Zig Ziglar, Norman Vincent Peale czy Anthony Robbins. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności. Nazwała ją logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej.

Katarzyna Grochola - Zanim zajęła się literaturą, pracowała m. in. jako salowa, korektorka, aktorka, dyrektor składu celnego, a nawet jako konsultantka w biurze matrymonialnym. Pracowała też jako specjalista ds. szkoleń w fundacjach demokracji lokalnej oraz jako pomoc cukiernika. Autorka wydała powieści: „Nigdy w życiu”, „Przegryźć dżdżownicę”, „Serce na temblaku”, "Ja wam pokażę” oraz dwa zbiory opowiadań: „Podanie o miłość”, „Upoważnienie do szczęścia”. Jej autorstwa jest także melodramat „Pozwól mi odejść”. Jest laureatką wielu nagród, m.in. nagrody „AS” EMPiK-u w 2001 i 2002 roku oraz nagrody wydawniczej „IKAR” w 2001. W 2002 r. wspólnie z Andrzejem Wisniewskim wydała książkę „Związki i rozwiązki miłosne”. Jej książki sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy. „Podanie o miłość” ukazało się w języku rosyjskim, a „Nigdy w życiu” w rosyjskim, niemieckim i słowackim. Katarzyna Grochola to również autorka felietonów i współscenarzystka najpopularniejszych seriali telewizyjnych: „M jak miłość” oraz „Na
dobre i na złe”.

dmlvqj2

Program:

18:00 - Rejestracja i sesja networkingową

18:25 - Powitanie uczestniczek

18:30 - Moc na Nowy Rok, czyli jak wykorzystać siłę kobiecości, odnaleźć w sobie sukces i go wzmacniać - Inspirujący wykład poprowadzi Iwona Majewska-Opiełka

19:40 - Wywiad i spotkanie z najnowszą książką Katarzyny Grocholi - prowadzi Olga Kozierowska

20:40 - Mini recital Olgi Bończyk

21:00 - Kolacja z niespodzianką, czyli La Pandolfa

21:20 - Loteria nagród

Termin: 19 grudnia 2012
Godzina: 18:00
Miejsce: Hotel Shraton Restauracja The Olive

Inwestycja: 50 pln/bilet
Konieczna rejestracja: konferencje@sukcespisanyszminka.pl

Liczba miejsc ograniczona!

dmlvqj2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmlvqj2