GwiazdyPrzed bratem Joanny Kulig ważna operacja. "Bardzo się boję"

Przed bratem Joanny Kulig ważna operacja. "Bardzo się boję"

Przed bratem Joanny Kulig ważna operacja. "Bardzo się boję"

25.04.2019 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brat Joanny Kulig – Piotr, choruje od 10 lat. Mężczyznę czeka w najbliższym czasie poważna operacja. "Jeśli jej nie zrobię, po prostu któregoś dnia nie wstanę już, nie będę mógł zrobić ani kroku" – mówi w rozmowie z magazynem "Świat&Ludzie".

Joanna Kulig ma czworo rodzeństwa. W najnowszym numerze magazynu "Świat&Ludzie" przeczytać możemy krótką rozmowę z jednym z braci aktorki.

Piotr Kulig ma problemy zdrowotne – ciężko mu samodzielnie poruszać się oraz mówić. Jak donosi magazyn, mężczyznę czeka operacja kręgosłupa – to od niej zależy to, czy brat aktorki będzie w stanie w przyszłości normalnie funkcjonować.

"To operacja wszczepienia dysków sztucznych. Rozciąganie kręgosłupa, wszczepienie stabilizatora. Mam ją zaplanowaną w Krakowie u bardzo dobrego specjalisty. Bardzo się boję, ale nie mam wyboru" – tłumaczy brat Joanny Kulig.

"Jeśli jej nie zrobię, po prostu któregoś dnia nie wstanę już, nie będę mógł zrobić ani kroku" – dodaje. Mężczyzna ma nadzieje, że po operacji w końcu będzie w pełni sprawny. Z niecierpliwością czeka na moment, gdy podniesie swojego synka.

Piotr Kulig od 10 lat boryka się z problemami ze zdrowiem. Mężczyzna cierpiał na zapalenie oskrzeli, którego konsekwencją były m.in. sepsa, śpiączka oraz śmierć kliniczna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)