WP

Przegląd upominków z czekolady dla chłopaka. W sam raz na mikołajki

Smakowite inspiracje na mikołajkowe prezenty to między innymi bajecznie pomysłowe figurki z czekolady. Są efektowne, starannie wykonane, mają ładne opakowania i atrakcyjną cenę. Za większość z nich nie zapłacimy więcej niż 50 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jaki prezent z czekolady wybrać na mikołajki dla chłopaka?
Jaki prezent z czekolady wybrać na mikołajki dla chłopaka? (iStock.com)
WP

Prezent na mikołajki dla mężczyzny

Czekoladowe figurki zyskały niegdyś ogromną popularność jako słodycze w formie sylwetki św. Mikołaja, który był zapakowany w błyszczące sreberko z nadrukiem imitującym jego strój, worek z prezentami, brodę i detale ubioru. Po rozpakowaniu oczom obdarowanego ukazywał się najczęściej dość nieokreślony kształt, a jakość czekolady, z której był wykonany, często pozostawiała wiele do życzenia. Teraz jest inaczej, a czekoladowe figurki nie kojarzą nam się już z tandetą. Jeśli twój syn, partner, kolega lub tata kocha słodkości, na pewno przypadnie mu do gustu oryginalny prezent z czekolady.

WP

Duży wybór czekoladowych figurek

Upominki z czekolady to szeroki wybór kształtów, form, smaków i kolorów. Odpowiednią figurkę dopasujemy dla każdego, bez względu na upodobania i hobby. Fan sportu może zostać obdarowany czekoladową piłką, majsterkowicz ucieszy się z czekoladowych młotków, a marzyciel, który chciałby mieć własne porsche lub BMW, wreszcie je dostanie... choć będzie wykonane z deserowej czekolady.

ciemna czekolada 123RF
Podziel się
WP

Zdążą je dostarczyć przed mikołajkami

Najbliższe dni to ostatnia okazja na to, aby prezent mikołajkowy zamówić przez internet. Elegancko zapakowany podarunek można zamówić z dostawą do siebie lub prosto do osoby, dla której został kupiony. W ten sposób możemy sprawić przyjemność komuś, z kim dzieli nas duża odległość. Do wyboru mamy kilka opcji ciekawego opakowania i okazjonalne wstążki.

iStock.com
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP