Trwa ładowanie...

Przełom w życiu Justyny Żyły. Odpuściła byłemu mężowi?

Justyna Żyła zasłynęła tym, jak w burzliwy sposób rozstała się z Piotrem Żyłą. Byli partnerzy nie tylko walczyli o majątek, ale również publicznie prali brudy. Nie szczędzili sobie przykrych i krytycznych słów. Wiele kłótni rozpoczęła właśnie Justyna. Teraz wstawiła na swoje media społecznościowe ciepły komentarz pod adresem byłego męża.

Share
Justyna Żyła
Justyna ŻyłaŹródło: AKPA
d3fdv6m

Justyna Żyła nigdy nie szczędziła słów krytyki w kierunku Piotra Żyły. Choć wspólnie przeżyli kilka lat i doczekali się dwójki dzieci, po rozstaniu wybuchła między nimi medialna wojna. Po rozstaniu była żona skoczka umieszczała w sieci negatywne komentarze na jego temat. Przy okazji rozwijała własną karierę w mediach. Ostatecznie zaczęła zajmować się prowadzeniem własnego bloga kulinarnego.

Internauci są zaskoczeni

Justyna Żyła razem z dziećmi i Piotrem Żyłą wybrała się do parku rozrywki. Filmik z wydarzenia umieściła w sieci. Wideo pokazuje, jak jej córka pokonuje kolejne przeszkody i wykazuje się smykałką do sportu. Jej mama doceniła spryt córki i jej zwinność. Porównała jej umiejętności do Piotra Żyły. "No, no, ojciec... Twoja krew. Klon!" - zaznaczyła Żyła przy nagraniu, na którym widać skaczącą i bawiącą się dziewięciolatkę

To pozytywne skojarzenie może być przełomem w relacjach rodzinnych. Była partnerka sportowca być może odpuściła mu i zaczęła dostrzegać jego pozytywne strony.

d3fdv6m

Walka o majątek

Justyna Lazar i Piotr Żyła pobrali się w 2006 roku. Wspólnie doczekali się dwójki dzieci, a w 2015 roku wybudowali piękny dom, który w trakcie rozwodu stał się kością niezgody pomiędzy byłymi małżonkami. Ostatecznie nieruchomość wywalczyła dla siebie i dzieci Justyna Żyła.

Malowniczo położona posiadłość jest oazą spokoju celebrytki i jej dzieci.

Dzieci Justyny i Piotra Żyły fot. Instagram
Dzieci Justyny i Piotra ŻyłyŹródło: fot. Instagram

Prof. M. Parczewski o szczepieniach kobiet w ciąży

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3fdv6m

Podziel się opinią

Share
d3fdv6m
d3fdv6m