Blisko ludziPrzemysław Kossakowski o relacji z córką Martyny Wojciechowskiej. Przyznaje, że nawiązanie kontaktu nie jest łatwe

Przemysław Kossakowski o relacji z córką Martyny Wojciechowskiej. Przyznaje, że nawiązanie kontaktu nie jest łatwe

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Źródło zdjęć: © Getty Images
18.06.2020 19:44

Przemysław Kossakowski jest partnerem Martyny Wojciechowskiej. W związku układa im się bardzo dobrze, a niedawno podróżnik zdradził, jakie ma relacje z córką ukochanej – Marysią.

Przemysław Kossakowski wystąpił ostatnio w internetowym talk-show "W moim stylu" Magdy Mołek. Prezenterka prowadzi do na YouTube, zapraszając do udziału różne gwiazdy i przeprowadzając z nimi w wywiady online. Przemysław Kossakowski w programie opowiedział między innymi o początkach relacji z Martyną Wojciechowską oraz o relacji z jej córką – Marysią.

Przemysław Kossakowski o relacji z córką Martyny Wojciechowskiej

Prowadzący "Down the Road" przyznał, że na początku ich znajomości, Martyna Wojciechowska zdawała się nie wykazywać nim większego zainteresowania. Wszystko zmieniło się jednak z czasem i od 2 lat są szczęśliwą parą. W pewnym momencie Magda Mołek zadała jednak Przemysławowi Kossakowskiemu pytanie o jego relację z córką Matryny Wojciechowskiej. Podróżnik starał się ostrożnie dobierać słowa i wspomniał jedynie, że nawiązanie relacji z Marysią jest dla niego o wiele trudniejsze, niż z jej mamą.

Przypominamy, że Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska razem mieszkają w domu podróżniczki w Warszawie. Do tej pory 45-latka samotnie wychowywała tam córkę Marysię, której ojciec – Jerzy Błaszczyk zmarł w lutym 2016 roku z powodu choroby nowotworowej.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także