Przez lata ukrywała córkę. Teraz pokazała jej twarz

Przez lata ukrywała córkę. Teraz pokazała jej twarz

Natalia Kukulska zdecydowała się po raz pierwszy pokazać twarz młodszej córki
Natalia Kukulska zdecydowała się po raz pierwszy pokazać twarz młodszej córki
Źródło zdjęć: © AKPA
11.12.2022 13:07, aktualizacja: 11.12.2022 13:53

Natalia Kukulska pilnie strzeże prywatności swojej rodziny. Jednak teraz po raz pierwszy zdecydowała się pokazać twarz pięcioletniej córki Laury. Czy pociecha odziedziczyła urodę po sławnej mamie?

Jej życie prywatne nigdy nie obfitowało w skandale. Natalia Kukulska bez wątpienia ma szczęście w miłości, której owocem jest zgrana rodzina. W 2000 roku piosenkarka wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę, którego znała wtedy już od 10 lat. Para doczekała się trójki dzieci. Wspólnie wychowują 22-letniego syna Jana, 17-letnią córkę Annę oraz Laurę, która na początku stycznia skończy sześć lat.

Natalia Kukulska chroni prywatność swojej rodziny

Natalia Kukulska jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 250 tys. osób. Jednak pokazuje tam głównie swoje życie zawodowe – informuje o nowych projektach czy publikuje relacje z koncertów. O życiu rodzinnym piosenkarki nie dowiemy się zbyt wiele z mediów społecznościowych. Kukulska pilnie strzeże prywatności swojej i najbliższych, choć Jan i Anna powoli wkraczają już w świat show-bizensu. Natomiast warto wspomnieć, że wokalistka przez długi czas nie pokazywała twarzy najmłodszej pociechy. Teraz to się zmieniło.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wiemy, jak wygląda najmłodsza pociecha Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska zagrała ostatnio koncert w Warszawie, podczas którego wspierała ją rodzina. Piosenkarka zdecydowała się opublikować na Instagramie zdjęcie całej piątki. Jednocześnie po raz pierwszy pokazała twarz pięcioletniej Laury.

"Warszawa da się lubić! Ale się działo. Będzie relacjonowane! Dziękuję ludzie kochani. Zanim podzielę się zdjęciami ze sceny ze wspaniałą publicznością i czadowymi gośćmi – dzielę się fotą tuż po koncercie z najbliższą mojemu sercu drużyną! Byliśmy w komplecie!" – napisała podekscytowana w poście.

"Cudowna rodzinka. A Laurkę widziałam, jest przeurocza. To był fantastyczny wieczór" – podsumowała jedna z fanek w sekcji komentarzy.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta