Blisko ludziPrzeżyła koszmar. Opublikowała dramatyczne nagranie

Przeżyła koszmar. Opublikowała dramatyczne nagranie

TikTokerka opowiedziała o swoim koszmarze
TikTokerka opowiedziała o swoim koszmarze

07.02.2022 19:12, aktual.: 10.02.2022 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się ze światem ściskającą za serce historią. Kobieta była w ósmym miesiącu ciąży, kiedy straciła męża. Na mierzenie się z takimi wydarzeniami nikt nigdy nie jest gotowy.

Sierra Lynn Deike od pewnego czasu prowadzi TikToka. Kobieta wychowuje dwójkę dzieci, których ojciec odszedł w 2017 roku. Śmierć męża była dla Sierry wyjątkowo traumatycznym przeżyciem. Matka osieroconej dwójki wciąż przeżywa dramat, który rozegrał się prawie cztery lata temu.

Spodziewali się drugiego dziecka. Spokojne życie przerwała tragedia

Sierra wspomina, że kiedy doszło do okropnego wydarzenia była w ósmym miesiącu ciąży. Starszy syn zdążył skończyć roczek. Męża znalazła nieprzytomnego na podłodze w łazience. Od razu rzuciła mu się na pomoc, jednocześnie dzwoniąc pod numer alarmowy.

"Nie mogę przestać przeżywać jednej z najgorszych nocy w moim życiu. Być może inni ludzie zrozumieją. Myślisz, że możesz mnie zranić? Oto co usłyszeli ratownicy spod 911, kiedy znalazłam go martwego, będąc w ósmym miesiącu ciąży, trzymając na rękach drugie roczne dziecko" - pisze Sierra.

W tle nagrania można usłyszeć przerażający, rozpaczliwy krzyk kobiety, która dokonała przerażającego odkrycia. Pomimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej, którą wykonała Sierra, na odratowanie mężczyzny było już za późno.

Mimo wszechogarniającej rozpaczy nie poddała się

Sierra wiedziała, że musi walczyć z ogromnym smutkiem i poczuciem straty, ponieważ ma dla kogo żyć. Wkrótce na świecie miało się przecież pojawić drugie dziecko. Dlatego też mimo targających nią emocji odnalazła w sobie siłę do tego, aby postarać się normalnie żyć. Niedługo po okropnym wydarzeniu urodził się drugi syn pary.

"Jestem mu wdzięczna za synów" - pisała w innym TikToku kobieta.

Choć Sierra wyznaje, że nadal czuje ogromny ból po stracie, stara się pokazać na TikToku, iż można odnaleźć w sobie siłę, aby podnieść się z ogromnej tragedii.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)