Przyłapali go z uczestniczką "Ślubu". W sieci aż huczy od plotek

Krzysztof ze "Ślubu" rozstał się z Magdaleną
Krzysztof ze "Ślubu" rozstał się z Magdaleną
Źródło zdjęć: © Screen z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

23.11.2023 11:19, aktual.: 23.11.2023 14:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Żółtak i Magdalena Białas byli jedną z par, która wzięła udział w dziewiątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chociaż na koniec programu zdecydowali się na kontynuowanie związku, okazało się, że już nie są parą. W najnowszym wywiadzie Krzysztof mówi o szczegółach.

Krzysztof Żółtak był jednym z bohaterów tegorocznej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pochodzący z Przemyśla mężczyzna został połączony z Magdaleną Białas z Dębicy. Od pierwszych chwil eksperymentu partnerzy byli sobą zachwyceni. Łączyły ich podobne zainteresowania i poczucie humoru.

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał się z dawną uczestniczką

Relacje między Krzysztofem i Magdaleną coraz bardziej się pogłębiały, więc podczas dnia decyzji para postanowiła kontynuować związek. Pod koniec programu, gdy kamery pokazały ich miesiąc po zakończeniu eksperymentu, wciąż byli razem.

Okazało się jednak, że uczucie nie przetrwało próby czasu. Krzysztof opublikował w mediach społecznościowych oświaczenie, w którym szerzej opisał, co się stało. "Czuję się zobligowany powiedzieć wam o tym, jakie są nasze dalsze losy po dniu decyzji. Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą. Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym. Jak zwykłem mawiać, ‘zawsze coś jest po coś’. Każde zdobyte doświadczenie nas rozwija" - napisał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof ze "Ślubu" jest singlem. "Nie mam ciśnienia"

Krzysztof pokazał się też na Instagramie z innymi bohaterami poprzednich edycji programu. Ze zdjęć wynika, że poznał się z Anitą Szydłowską i Adrianem Szymaniakiem oraz m.in. z Anią Wróbel, która brała udział w drugiej odsłonie eksperymentu. To wywołało wśród fanów wiele spekulacji i pytań, czy tę dwójkę łączy coś więcej.

- Nie, jednym z plusów tego programu jest to, że można poznać wielu fantastycznych ludzi z ekipy, jak ta nasza "rodzinka ślubna". To jest właśnie jedna z tych wartości dodanych, że można poznać fajnych ludzi. Jestem singlem i nie łączy mnie nic z żadną panią z programu — ujawnił w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl.

Podkreślił też, że obecnie nie czuje się gotowy na nowy związek. - Jeszcze nie, jeśli coś przyjdzie, to przyjdzie. Ja mam duszę romantyka, więc mój proces dochodzenia do siebie chwilę zajmuje. Wiadomo, nie jest to na świeżo, gdybyśmy rozmawiali w sierpniu, pewnie byłoby inaczej, ale jestem sentymentalny i oglądając różne sceny, coś tam się w człowieku odzywa, ale jestem otwarty. Co przyjdzie, to przyjdzie, kiedy przyjdzie? Nie wiem. Nie mam ciśnienia - mówił.

Krzysztof z dziewiątej edycji "Ślubu..." poznał uczestników poprzednich edycji
Krzysztof z dziewiątej edycji "Ślubu..." poznał uczestników poprzednich edycji© Instagram | anitaczylija

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także