ycipk-12xh86

Rada dla molestowanych: "Nie bądź niegrzeczna". Jest ciąg dalszy o stroju

"Nie bądź niegrzeczna, nie okazuj niesmaku" – to rada dla dziewczynek i kobiet, które stały się ofiarami molestowania. Jej autor tłumaczy jeszcze, czym jest "prowokujący look".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak powinna ubierać się kobieta?
Jak powinna ubierać się kobieta? (Instagram.com)
ycipk-12xh86

"Życie na maksa. Poradnik uczuciowo seksualny" jest książką skierowaną do ośmioklasistów. Od kilkudziesięciu godzin jeden fragment wytrąca z równowagi tysiące radą, jak odrzucać niechciane zaloty. Teraz na jaw wychodzi jeszcze jedna – o "prowokującym" ubraniu.

Autor "Życia na maksa" nie tylko sugeruje dziewczynkom, jak reagować na molestowanie, ale również jak nie prowokować. Z tekstu dowiadujemy się, że kłopoty przyniesie zakładanie: spódniczek miłe, body, rzeczy, w których widać brzuch, dekolty i plecy, spodni-biodrówek czy stringów. "Są zaproszeniem do czegoś więcej. Uchodzisz za frywolną, dyspozycyjną dziewczynę. Jeśli cię zaczepiają, sama jesteś sobie winna".

ycipk-12xh86

Okazuje się, że nie stosując się do rad, dziewczynka lub kobieta nie jest zbyt mądra, jest osobą lekkich obyczajów, należy nią gardzić albo właśnie pożądać. Z kolei "pełen prostoty, godny i elegancki strój jest oznaką szlachetnej duszy i wzbudza respekt, szacunek" i "prawdziwie" pociąga.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-12xh86

ycipk-12xh86
ycipk-12xh86