Trwa ładowanie...
d1bdult

Rada dla molestowanych: "Nie bądź niegrzeczna". Jest ciąg dalszy o stroju

"Nie bądź niegrzeczna, nie okazuj niesmaku" – to rada dla dziewczynek i kobiet, które stały się ofiarami molestowania. Jej autor tłumaczy jeszcze, czym jest "prowokujący look".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak powinna ubierać się kobieta?
Jak powinna ubierać się kobieta? (Instagram.com)
d1bdult

"Życie na maksa. Poradnik uczuciowo seksualny" jest książką skierowaną do ośmioklasistów. Od kilkudziesięciu godzin jeden fragment wytrąca z równowagi tysiące radą, jak odrzucać niechciane zaloty. Teraz na jaw wychodzi jeszcze jedna – o "prowokującym" ubraniu.

Autor "Życia na maksa" nie tylko sugeruje dziewczynkom, jak reagować na molestowanie, ale również jak nie prowokować. Z tekstu dowiadujemy się, że kłopoty przyniesie zakładanie: spódniczek miłe, body, rzeczy, w których widać brzuch, dekolty i plecy, spodni-biodrówek czy stringów. "Są zaproszeniem do czegoś więcej. Uchodzisz za frywolną, dyspozycyjną dziewczynę. Jeśli cię zaczepiają, sama jesteś sobie winna".

Okazuje się, że nie stosując się do rad, dziewczynka lub kobieta nie jest zbyt mądra, jest osobą lekkich obyczajów, należy nią gardzić albo właśnie pożądać. Z kolei "pełen prostoty, godny i elegancki strój jest oznaką szlachetnej duszy i wzbudza respekt, szacunek" i "prawdziwie" pociąga.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1bdult

Podziel się opinią

Share
d1bdult
d1bdult