Trwa ładowanie...
d5dn3ou

Rafał Brzozowski wypowiedział się o kobietach. Wyznał, czego nie cierpi

Rafał Brzozowski określa samego siebie jako "showmana" i to jednego z niewielu w Polsce. Pomimo wielu sukcesów na koncie, nie zdecydował się związać z żadną kobietą. Teraz podzielił się swoimi wymaganiami co do potencjalnej partnerki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Brzozowski skończył w tym roku 37 lat
Brzozowski skończył w tym roku 37 lat (Forum, Fot: Radosław Nawrocki)
d5dn3ou

Gwiazdor został zapytany, jakie kobiety są według niego idealne. - Inteligentne, z którymi można porozmawiać na każdy temat. Takie, które mają jakieś wartości w życiu albo dążą do własnego rozwoju, a nie liczą tylko na lans i blichtr i puste pokazanie się. Z takimi kobietami nie wchodzę w bliższe relacje, bo nie mają one sens - powiedział Brzozowski w rozmowie dla Super Expressu. Wypowiedział się także na temat kobiety idealnej w konkursie piękności, bo na jednym z nich w niedawnym czasie był specjalnym gościem.

– Na pewno ważna jest uroda i zgrabna sylwetka - opowiada Rafał. I dodaje: - My mężczyźni jesteśmy wzrokowcami i zawsze patrzymy, jak kobiety wyglądają i jak się prezentują. Ale trudno mi określić, czy powinna być brunetką czy blondynką. Istotne jest też, by miała wyrazistą osobowość i umiejętność wypowiadania się. Poczucie rytmu oraz zdolności taneczne też są ważne, a jeśli miałaby jeszcze poczucie humoru, to już mamy ideał.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d5dn3ou

Podziel się opinią

Share
d5dn3ou
d5dn3ou