GwiazdyRafał Brzozowski wypowiedział się o kobietach. Wyznał, czego nie cierpi

Rafał Brzozowski wypowiedział się o kobietach. Wyznał, czego nie cierpi

Rafał Brzozowski wypowiedział się o kobietach. Wyznał, czego nie cierpi
Źródło zdjęć: © Forum | Radosław Nawrocki
Agata Porażka
19.10.2018 07:27, aktualizacja: 19.10.2018 07:45

Rafał Brzozowski określa samego siebie jako "showmana" i to jednego z niewielu w Polsce. Pomimo wielu sukcesów na koncie, nie zdecydował się związać z żadną kobietą. Teraz podzielił się swoimi wymaganiami co do potencjalnej partnerki.

Gwiazdor został zapytany, jakie kobiety są według niego idealne. - Inteligentne, z którymi można porozmawiać na każdy temat. Takie, które mają jakieś wartości w życiu albo dążą do własnego rozwoju, a nie liczą tylko na lans i blichtr i puste pokazanie się. Z takimi kobietami nie wchodzę w bliższe relacje, bo nie mają one sens - powiedział Brzozowski w rozmowie dla Super Expressu. Wypowiedział się także na temat kobiety idealnej w konkursie piękności, bo na jednym z nich w niedawnym czasie był specjalnym gościem.

– Na pewno ważna jest uroda i zgrabna sylwetka - opowiada Rafał. I dodaje: - My mężczyźni jesteśmy wzrokowcami i zawsze patrzymy, jak kobiety wyglądają i jak się prezentują. Ale trudno mi określić, czy powinna być brunetką czy blondynką. Istotne jest też, by miała wyrazistą osobowość i umiejętność wypowiadania się. Poczucie rytmu oraz zdolności taneczne też są ważne, a jeśli miałaby jeszcze poczucie humoru, to już mamy ideał.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta