Blisko ludziRafał Trzaskowski w Oświęcimiu. Ta wizyta nie była przypadkowa

Rafał Trzaskowski w Oświęcimiu. Ta wizyta nie była przypadkowa

Rafał Trzaskowski w Oświęcimiu. Ta wizyta nie była przypadkowa
Źródło zdjęć: © PAP
Dominika Czerniszewska
05.06.2020 18:55, aktualizacja: 06.06.2020 11:25

Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta i jednocześnie prezydent Warszawy, odwiedził dwie miejscowości w Małopolsce Zachodniej: Chrzanów i Oświęcim. Data wizyty była bardzo przemyślana.

Rafał Trzaskowski 5 czerwca 2020 w ramach swojej kampanii wyborczej odwiedził Oświęcim. Tego dnia odbywała się kolejna rozprawa Sebastiana Kościelnika, kierowcy seicento, który w 2017 roku zderzył się z limuzyną ówczesnej premier Beaty Szydło.

– Od blisko 3 lat Sebastian musi udowadniać swoją niewinność. Sebastian został skazany, zanim jeszcze doszło do procesu. Został skazany przez PiS-owskich ministrów, którzy w mediach próbowali zwalić na niego winę, tylko dlatego, że znalazł się w niewłaściwym czasie, w niewłaściwym miejscu - powiedział Borys Budka, szef PO, który towarzyszył Trzaskowskiemu.

Rafał Trzaskowski w Oświęcimiu

Po tym jak Rafał Trzaskowski wraz z Borysem Budką, odprowadzili Sebastiana Kościelnika do oświęcimskiego sądu, kandydat na prezydenta zaczął się bratać z lokalną społecznością. Opublikował kilka zdjęć z tego wydarzenia. Widzimy na nich m.in. jak pozuje z dziećmi z zespołem Downa czy starszymi osobami. "Dzięki za pozytywną energię i super spotkanie w Oświęcimiu!" - napisał.

Źródło: radiokrakow.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

Źródło artykułu:WP Kobieta