Blisko ludziRekin odgryzł jej rękę. Dziś pokazuje się na uroczych rodzinnych fotkach

Rekin odgryzł jej rękę. Dziś pokazuje się na uroczych rodzinnych fotkach

Rekin odgryzł jej rękę. Dziś pokazuje się na uroczych rodzinnych fotkach
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Przemysław Bociąga

28.03.2018 10:39, aktual.: 28.03.2018 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z początku na zdjęciach w mediach społecznościowych próbowała ukrywać swoje braki. Teraz jednak ten cielesny mankament gra główną rolę na pięknych zdjęciach, które dokumentują kolejne sukcesy surferki. W młodym wieku straciła ona całą rękę, a jednak nie przerwała kariery sportowej.

Bethany Hamilton straciła rękę, kiedy miała trzynaście lat. Odgryzł jej ją rekin, kiedy pływała na desce surfingowej. Miesiąc po wypadku była już z powrotem na treningu i ostatecznie w 2017 roku stała się zawodową surferką, uważaną za jedną z najlepszych na świecie, a także, co prawie oczywiste, autorką (sfilmowanej) autobiografii i książek motywacyjnych. Jej ostatnie książki "Be Unstoppable" ("Bądź niepowstrzymana") i "Unstoppable Me" ("Niepowstrzymana ja") poświęcone są pokonywaniu przeszkód życiowych, opowiadając jednocześnie o surfingu. Ukażą się one równocześnie, przy czym skierowane są, odpowiednio, do dorosłych i dzieci (bohaterem tej drugiej jest surfujący lew).

Współautorem drugiej z tych książek, "Unstoppable Me", jest Adam Dirks, który jest też ojcem dwójki (od niedawna) dzieci Hamilton. Pierwszy syn pary urodził się dwa lata temu i zapewne to on był inspiracją dla książki dla dzieci, która pojawi się na rynku w czerwcu. Niedawno 28-letnia Hamilton pochwaliła się w mediach społecznościowych drugim dzieckiem. "Z radością witamy na świecie naszego syna Wesleya Phillipa Dirksa. Przeżyliśmy piękne chwile, kiedy wkraczaliśmy w życie we czwórkę. Jesteśmy wdzięczni Bogu za naszych dwóch chłopaków" – napisała na instagramie.

Jednak tym, co najbardziej przyciąga uwagę, są zdjęcia Bethany Hamilton, zrealizowane w klasycznej konwencji dzisiejszych rodzinnych portretów z wyeksponowanym brakiem ręki, którą odgryzł rekin. Przekonując (nie tylko swoimi zdjęciami, lecz także swoją karierą i w swoich książkach), że każde ograniczenie można pokonać przy właściwym psychicznym nastawieniu, Hamilton oswaja nas jednocześnie na swój własny sposób z ideałem piękna, które nie wymaga doskonałości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także