GwiazdyRita Wilson i Tom Hanks świętują rocznicę ślubu. Aktorka zamieściła wymowny wpis

Rita Wilson i Tom Hanks świętują rocznicę ślubu. Aktorka zamieściła wymowny wpis

Tom Hanks i Rita Wilson
Tom Hanks i Rita Wilson
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

02.05.2021 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy Tom Hanks i Rita Wilson zaczęli się spotykać, wiele osób zakładało, że skończy się tylko na romansie. Tymczasem oni wzięli ślub i są razem już 33 lata. "Mój najlepszy przyjaciel" - powiedziała o mężu Rita Wilson.

Historia związku Toma Hanksa i Rity Wilson przypomina scenariusz typowej amerykańskiej komedii romantycznej. Para poznała się w 1981 roku na planie serialu "Bosom Buddies". Później mieli okazje pracować wspólnie przy okazji kręcenia filmu "Volunteers". To właśnie wtedy zaiskrzyło między nimi.

Hanks zdecydował się spotykać z Wilson pomimo faktu, że miał wtedy żonę i dwójkę dzieci. Wiele osób uważało, że romans niedługo się skończy, a Hanks będzie błagał żonę o wybaczenie.

Prawdziwe uczucie

Jednak stało się zupełnie inaczej. Aktor rozwiódł się i rok później poślubił Ritę Wilson. Z czasem na świat przyszło dwóch ich synów.

Miłość, która narodziła się między nimi na planie filmowym, okazała się niezwykle silna. Najlepiej świadczy o tym fakt, że właśnie minęły 33 lata od ich ślubu, a oni wciąż są w sobie zakochani.

"33 lata małżeństwa z moim najlepszym przyjacielem, moją miłością, moim mężczyzną. Miłość wygrywa" - podsumowała szczęśliwa Rita Wilson.

Para przeszła przez wiele trudnych chwil, dlatego teraz tym bardziej docenia to, co ich łączy. W 2020 roku Hanks i Wilson ogłosili publicznie, że zarazili się koronawirusem.

Po powrocie do zdrowia Wilson wyznała. "Myślę, że posiadanie wirusa w tym samym czasie sprawiło, że było to trochę łatwiejsze. Troszczyliśmy się o siebie nawzajem, zamiast wywierać presję polegającą na opiece nad jedną osobą" - powiedziała w rozmowie z amerykańskimi mediami.

"Mieliśmy szczęście, że znaleźliśmy się w miejscu, w którym zrozumieliśmy, przez co przechodzi ten drugi" - dodała.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także