Trwa ładowanie...
d48na7p

Rodzice robili relację na żywo za pieniądze. Kazali dzieciom chodzić nago

Para z Izraela została w niedzielę oskarżona za udostępnianie na żywo wideo z udziałem swoich dzieci. Wszystko odbywało się na stronie internetowej, do której dostęp był płatny.
Share
Rodzice robili relację na żywo za pieniądze. Kazali dzieciom chodzić nago
Rodzice robili relację na żywo za pieniądze. Kazali dzieciom chodzić nagoŹródło: 123RF
d48na7p

Małżonkowie z południowego miasta Eilat w całym domu zainstalowała kilkanaście kamer, które emitowały nieprzerwany materiał filmowy z udziałem ich 11-letniej córki i dwóch 14-letnich synów, w zamian za comiesięczne płatności. Para została oskarżona o serię przestępstw, w tym molestowanie seksualne i naruszenie prywatności.

Witryna początkowo była promowana jako nowy rodzaj reality show, na której można było dzielić się treściami o tematyce seksualnej z prywatnych domów. Oskarżeni zgodzili się zainstalować kamery w zamian za comiesięczny dochód. Urządzenia relacjonowały ich życie 24 godziny na dobę. W czasie aresztowania w domu było 11 kamer, między innymi: trzy w sypialni 11-letniej córki, dwie w pokoju chłopców, po jednej w łazience i sypialni rodziców.

Kamery dawały widzom nieograniczony podgląd wszystkiego, co działo się w domu, w tym intymnego życia członków rodziny. Użytkownicy mieli dostęp do materiału przez ograniczony czas, za który płacili.

d48na7p

Biuro prokuratora okręgowego stwierdziło, że decyzja o wniesieniu aktu oskarżenia przeciwko rodzicom wynikała ze skrajnej i wyjątkowej szkody oskarżonych wobec prywatności ich dzieci, przez długi okres i dla korzyści ekonomicznych.

W akcie oskarżenia widnieje zarzut o to, że podejrzani, 46-letni Benjamin Bar Sheshet i 45-letnia Ofer Sela, kazali chodzić dzieciom nago w domu, w celu zwiększenia atrakcyjności transmisji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48na7p

Podziel się opinią

Share
d48na7p
d48na7p