Trwa ładowanie...
Roksana Węgiel

Roskana Węgiel o rodzicach. Piosenkarka zdradza, co poświęcili dla jej kariery

Roksana Węgiel to niewątpliwie obecnie najpopularniejsza piosenkarka młodego pokolenia. Jej kalendarz pęka w szwach, ponieważ 14-latka musi godzić budowanie kariery z nauką w szkole. Na szczęście ogromne wsparcie dostaje od swoich rodziców.

Share
Roskana Węgiel o rodzicach. Piosenkarka zdradza, co poświęcili dla jej kariery
Źródło: East News
d17k8ks

Roksana Węgiel o karierze

Roksana Węgiel nie ukrywa, że odkąd jej kariera muzyczna wystrzeliła w górę, to sprawy związane ze szkołą i nauką sprawiają jej coraz większe trudności. Regularne koncerty i wywiady sprawiają, że 14-latce brakuje czasu na przykładanie się do lekcji.

Rozwijanie popularności pochłania nie tylko czas Roksany, ale również i jej rodziców. Jak się okazje musieli oni sporo poświęcić dla córki. "Mój tata jest przedstawicielem handlowym, a mama kosmetyczką. Musiała niestety zostawić swoją pracę, by ze mną jeździć, bo któryś z rodziców jednak musi przy mnie być. Bez niej nie wiem, jak bym sobie poradziła w tym show-biznesie" - wyznała w rozmowie z Party.pl

d17k8ks

Roksana Węgiel docenia rodziców

Nastolatka wielokrotnie podkreśliła, że ma wsparcie w rodzicach od dawna. "Od początku bardzo mnie wspierali i mówili, że wszystko może się zdarzyć. Ja jeszcze przed tamtym programem uczestniczyłam w wielu mniejszych (konkursach - red). i też nie zawsze wygrywałam. Nie nastawiałam się więc na zwycięstwo. Od początku wiedziałam, że nie mogę zaniedbać szkoły" - powiedziała w rozmowie z Onetem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17k8ks

Podziel się opinią

Share
d17k8ks
d17k8ks