Trwa ładowanie...

Rozbiera się na Instagramie do naga. "Wiem, że nie jestem szczupła i piękna"

– Piękne syreny można znaleźć w każdym rozmiarze i kształcie – przekonuje 25-letnia gwiazda Instagrama. Dziewczynę o wyjątkowo obfitych kształtach śledzi już blisko sto tys. osób. Wielu nie szczędzi zachwytów.
Share
Jewelz deklaruje, że niczego się już nie boi.
Jewelz deklaruje, że niczego się już nie boi. Źródło: Instagram.com
d4ahlpb

– Bałam się pokazywać swoje ciało przez 22 lata. Nienawidziłam go za to – powiedziała niedawno Jewelz Mazzei w rozmowie z "Yahoo Lifestyle". – Przez 22 lata byłam przekonana, że nie jestem wystarczająco dobra. Nigdy go nie odsłaniałam, ani nie doceniałam – opowiadała. Jewelz czuła, że musi coś z tym zrobić, dlatego zaczęła robić sobie zdjęcia. By poczuć się lepiej, ale również po to, by zobaczyć, jak reagują na nie inni.

Dziś jej posty na Instagramie zbierają tysiące "lajków" i setki komentarzy. Do swoich zdjęć, do których najczęściej pozuje nago lub w skąpej bieliźnie, gwiazda Instagrama dodaje zawsze kilka zdań od siebie. Kilka dni temu furorę zrobił mem, który wykonał jeden z internautów, używając jej zdjęcia. Dołączono do niego napis " Piękne syreny można znaleźć w każdym rozmiarze i kształcie". Jewelz była zachwycona i opublikowała go również na swoim koncie. – Dla mnie ten mem wyraża miłość do własnego ciała, akceptację i piękno – powiedziała celebrytka.

d4ahlpb

– Reakcje były zarówno pozytywne jak i negatywne, tak jak wszystko w życiu – komentowała Jewelz. Ale i tak ocenia, że było warto. 25-latka chce inspirować innych, by również nauczyli się kochać swoje ciało takim, jakie jest.

– Jestem świadoma tego, że moje ciało nie jest takie, jakie w mediach jest nazywane pięknym albo zdrowym. Ale czy to znaczy, że mam oceniać siebie tak, jak jestem przez nie oceniana? Powinnam zacząć siebie nienawidzić i każdego dnia ze sobą walczyć? – napisała Jewelz w jednym z postów. Opowiada, że ma już za sobą nienawiść, dumanie, że nie jest wystarczająco piękna i ukrywanie się przed światem. – Prawie pozwoliłam sobie całkowicie zniknąć. Wciąż mogę nie być akceptowana przez media i społeczeństwo, ale akceptuję samą siebie, a to pierwszy krok, by coś zmienić na świecie. Uwierzcie w siebie – apeluje.

Nawet osoby, które powszechnie uważane są za piękne, mają opory przed tym, by pokazać innym swoje ciało. Jewelz musiała się przełamać i dziś twierdzi, że nie boi się już niczego. Jej nieustraszona postawa i optymizm przyciąga do niej coraz więcej internautów.

d4ahlpb

Zobacz też: Leitner też krytykuje "Modelki Plus Size"? "Modelka musi być bardzo szczupła!"

d4ahlpb

Podziel się opinią

Share
d4ahlpb
d4ahlpb