Trwa ładowanie...

Rozenek i Majdan kłócą się w restauracji. "Tyle pieniędzy za dwa ziemniaczki i kawałek mięsa?"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotykają się na kolacji w luksusowej restauracji. Kelner przynosi danie i coś zaczyna być nie tak. – Pan żartuje? Tyle pieniędzy za takie coś? Dwa ziemniaczki? Kawałek mięsa? – pyta Majdan. Para wzięła udział w nowym spocie, promującym akcję charytatywną Szlachetna Paczka.

Share
Rozenek i Majdan kłócą się w restauracji. "Tyle pieniędzy za dwa ziemniaczki i kawałek mięsa?"Źródło: Facebook.com
d36q6ly

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan znani są ze swojej ofiarności – wspierają domy dziecka, fundacje i chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Spot Szlachetnej Paczki, w którym właśnie wystąpili, ma zachęcić Polaków, by na święta pomyśleli nie tylko o sobie i najbliższych, ale również o tych, których nie stać na prezenty, a często nawet wigilijną kolację.

Słynna para razem z innymi gwiazdami, takimi jak Karolina Pilarczyk, Katarzyna Bonda czy Magic of Y, przekonuje, że jeśli chodzi o pomaganie innym, dobrze jest zaufać profesjonalnej fundacji, która dotrze do najbardziej potrzebujących. Wówczas będziemy mieć pewność, że nasze pieniądze zostały dobrze wykorzystane. – Możemy próbować komuś pomóc na ulicy, ale lepiej zrobić to za pomocą Szlachetnej Paczki, w której wszystko jest mądrze zorganizowane – mówi Małgorzata Rozenek w kilkuminutowym filmiku.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja charytatywna, polegająca na niesieniu pomocy rodzinom w trudnej sytuacji finansowej. Akcja, nawiązująca do dawania sobie świątecznych prezentów, w tym roku odbywa się już po raz siedemnasty. Istotnym elementem akcji jest to, że potrzebujący sami określają, czego potrzebują najbardziej – często jest to po prostu żywność, przybory toaletowe, kosmetyki, czasami również zabawki dla dzieci, które sprawią, że ich święta będą radośniejsze. Paczki trafiają do rodzin na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem. W ubiegłym roku w ten sposób udało się pomóc blisko 19 tys. rodzin.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan wspierają Szlachetną Paczkę

d36q6ly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36q6ly
d36q6ly