Trwa ładowanie...
d5dn3ou

Roznerski zły na swoją dziewczynę. Pierwszy zgrzyt w sielankowym związku

Do tej pory Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska sprawiali wrażenie idealnie dobranej pary, która każdego dnia spija sobie miłość z dzióbków. Jednak ostatnie zdarzenie sugeruje, że w bajkowym związku aktorów pojawił się pierwszy problem, który może zaważyć na ich wspólnej przyszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska (Forum)
d5dn3ou

Tak to już jest, że przejście na kolejny etap związku wiąże się z zapoznaniem ukochanej osoby ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Ostatnio przed tym wyzwaniem stanęli również Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, i jak się okazuje, nie do końca wyszli z tego obronną ręką.

Według "Faktu" wybranka serca jednego z największych serialowych amantów młodego pokolenia, postanowiła odciąć go od swoich znajomych, ponieważ jej zdaniem Mikołaj nie odnajduje się w tym środowisku. - Na spotkaniach nie dość, że się stresował, to jeszcze nie do końca rozumiał poczucie humoru towarzystwa Ady. Nie potrafił się wyluzować - podaje tabloid.

Ta sytuacja odbiła się na związku aktorów. - Postawa Kalskiej zirytowała Mikołaja i sprawiła, że między zakochanymi doszło do drobnych sprzeczek - twierdzi "Fakt".
Ciężko jednoznacznie stwierdzić, kto tutaj ma rację. Z jednej strony rozumiemy Adrianę, która orientując się, że Mikołaj kiepsko odnajduje się wśród jej znajomych, postanowił zapobiegawczo ograniczyć ich kontakty. Z drugiej natomiast ciężko jest dziwić się rozczarowaniu i złości aktora, którego dziewczyna postanowiła ograniczyć. Jedno jest pewne, przed zakochanymi pierwszy sprawdzian ich miłości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d5dn3ou

Podziel się opinią

Share
d5dn3ou
d5dn3ou