Trwa ładowanie...
d11v4uw

Ruszyły poszukiwania ciała Madeleine McCann. Policja bada studnie na posesjach w Algarve w Portugalii

Według doniesień brytyjskiej prasy policja rozpoczęła poszukiwania zwłok Madeleine McCann, która zaginęła 3 maja 2007 roku w Praia da Luz, w Portugalii. Aktualnie głównym podejrzanym w sprawie jest Christian B. Mężczyzna mieszkał w okolicy przez 12 lat. Okradał domy i handlował narkotykami. Miał też brutalnie zgwałcić 72-letnią turystkę, nad którą wcześniej się znęcał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
3-latka zaginęła w Portugalii. Jej poszukiwania trwają 13 lat
3-latka zaginęła w Portugalii. Jej poszukiwania trwają 13 lat (Getty Images)
d11v4uw

Madeleine McCann zniknęła 13 lat temu. Jej historia do dziś budzi wiele emocji. Mimo że takich spraw jest więcej, rodzice dziewczynki nie pozwolili opinii publicznej o niej zapomnieć. Tuż po tym, jak 3-latka rozpłynęła się w powietrzu, podejrzewano, że padła ofiarą pedofila. W pewnym momencie śledztwa nie wykluczano nawet, że to rodzice dziecka stali za jego zaginięciem.

Poszukiwanie ciała i główny podejrzany w sprawie

Jak podaje "Daily Mail", rozpoczęły się poszukiwania ciała dziecka. Już na początku czerwca śledczy zbadali teren wokół domu, w którym mieszkał Christian B. Zlokalizowano tam wiele starych studni. Z działki biegnie również ścieżka prowadząca do plaży, na której bawiła się Madeleine. Teraz policja i śledczy przeszukują obszar w Vila do Bispo w Algarve - informuje dziennik.

d11v4uw

Mężczyzna, który jest uznany za głównego podejrzanego, nie przyznaje się do winy. Aktualnie odsiaduje wyrok za inne przestępstwa. Przełomem w sprawie było odnalezienie dwóch należących do niego samochodów - osobowego oraz kampera. Oba auta były widziane w Praia da Luz w czasie, kiedy porwano dziecko.

Podejrzany może być zamieszany również w inne zaginięcia. Jak donosi "Daily Mail" w 1996 roku, kiedy przebywał na południu Portugalii, zaginął tam 6-letni chłopiec. W 2015 niedaleko Berlina zniknęła mała Inga.

Źródło: "Daily Mail"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d11v4uw

Podziel się opinią

Share

d11v4uw

d11v4uw