Są najbardziej fałszywe. Wskazano trzy znaki zodiaku

Są najbardziej fałszywe. Wskazano trzy znaki zodiaku

Niektóre znaki zodiaku są fałszywe
Niektóre znaki zodiaku są fałszywe
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
28.03.2023 15:06, aktualizacja: 10.02.2024 14:13

Znaki zodiaku określają naszą osobowość - w to przynajmniej wierzą niektórzy. Dzięki nim jesteśmy w stanie odkryć również wady - takie jak choćby plotkowanie czy dwulicowość. Na które znaki zodiaku lepiej uważać? Odpowiedź jest prosta.

Znaki zodiaku to, zdaniem niektórych, idealny sposób na to, żeby poznać czyjeś upodobania, nawyki czy cechy charakteru. Astrologowie wierzą, że data urodzenia określa nawet skłonności do pewnych wad takich jak na przykład plotkowanie. Oto lista znaków zodiaku, które mają tendencje do obmawiania i fałszu.

Bliźnięta

Bliźnięta to jeden z tzw. "podwójnych znaków". Oznacza to, że mają wiele twarzy, co z jednej strony może oznaczać zmienne humory czy wahania nastroju, ale także pewną dwulicowość. Osoby spod tego znaku będą chciały zaprezentować się jak najlepiej w zależności od tego, z kim rozmawiają - mogą w tym celu posługiwać się plotkami i fałszem, a także mocno koloryzować niektóre historie.

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony są często bardzo ambitne – na tyle, że może je to skłonić do zachowań krzywdzących innych. Jeśli zbytnio im na czymś zależy, potrafią bez mrugnięcia okiem posługiwać się kłamstwem, aby osiągnąć zamierzony cel i wyciągać informacje. Pamiętajmy, że osoby te są bardzo przebiegłe i sprytne, często więc trudno będzie nam rozpoznać intrygę, którą zastosowały. To, podobnie jak Bliźnięta, także "podwójny znak", co może go zwieść na manowce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ryby

Osoby spod znaku Ryb to kolejny "podwójny znak". Są o wiele bardziej emocjonalne od Skorpionów i rzadko kiedy działają z wyrachowaniem. Problem jednak w tym, że są wyjątkowo delikatne, a kiedy zostaną zranione, potrafią ostro się zemścić. Tutaj wychodzi ich "podwójna" natura. Wyraźnie widać, że jednej strony są wrażliwe, a z drugiej – kiedy ktoś nadużyje ich zaufania, umieją odpłacić pięknym za nadobne.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta