ycipk-2r6htl

Sandra Kubicka miała już wcześniej narzeczonego. Napisała mu list

Sandra Kubicka jest w trakcie przygotowań ślubnych. Niedawno powiedziała "tak" swojemu chłopakowi. To nie jest jednak pierwszy raz, gdy 24-letnia modelka przyjęła oświadczyny. Byłemu narzeczonemu chciała wysłać list.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka wysłała list byłemu narzeczonemu
Sandra Kubicka wysłała list byłemu narzeczonemu (ONS.pl)
ycipk-2r6htl

Sandra Kubicka i jej były narzeczony

Sandra Kubicka po paru miesiącach związku przyjęła oświadczyny swojego partnera. Modelka na swoim instagramowym koncie regularnie publikuje fotografie, na których widzimy, jak przygotowuje się do ślubu. Niektórzy fani pamiętają jednak, że jeszcze rok temu celebrytka była zaręczona z innym mężczyzną. W rozmowie z "Plotkiem" została zapytana o to, dlaczego wtedy nie doszło do ślubu.

- Przy poprzednich zaręczynach miałam chwilę zawahania. Dzień przed tym, gdy Cedric mi się oświadczył, ja napisałam do niego list pożegnalny, bo chciałam go zostawić. Ale on się oświadczył. Powiedziałam sobie, że dam mu ostatnią szansę, może coś się zmieni – wspomina kobieta.

ycipk-2r6htl

Do ślubu z DJ-em jednak nigdy nie doszło. Jak mówi modelka, poprzedni partner nie potrafił zapewnić jej takich zaręczyn, o jakich sama marzyła. - On to zrobił pod publikę. Chciał podbudować swoją karierę, która upadała. Kaio zrobił to tak, jak chciałam. Na kanapie, w domu, we dwoje. Dzięki temu wiem, że to jest mój mężczyzna – mówi Kubicka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Maja Frykowska wspomina dziadka Wojciecha. Komentuje najnowszy film Tarantino:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2r6htl