Trwa ładowanie...
d6m1s2e

Scout Willis ma 28 lat. Tak wygląda córka Bruce'a Willisa

Paparazzi przyłapali ostatnio na spacerze 28-letnią córkę Bruce'a Willisa. Trzeba przyznać, że dziewczyna odziedziczyła urodę po tacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bruce Willis ma 64 lata
Bruce Willis ma 64 lata (ONS.pl)
d6m1s2e

Bruce Willis przez 13 lat związany był z Demi Moore. Owocem ich związku są trzy córki. Rumer Glenn, Scout LaRue i Tallulah Belle. Ostatnio paparazzi przyłapali jedną z nich na spacerze z psem. Mowa o 28-letniej Scout LaRue. Trzeba przyznać, że wyglądła świetnie. Ciężko nie odnieść nawet wrażenia, że dziewczyna z pewnością odziedziczyła urodę po tacie. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko to.

   East News
(East News)

Scout LaRue podobnie jak ojciec jest aktorką. Dziewczyna wystąpiła w kilku filmach m.in. we "Włamaniu na śniadanie" i "Śniadaniu mistrzów". 28-latka bardzo dba o swoją prywatność i unika skandali. Mimo tego nie zrezygnowała z prowadzenia Instagrama.

d6m1s2e

"Założyłam Instagrama, ponieważ chciałam mieć kontrolę nad moim wizerunkiem. Ludzie pisali o mnie i mojej rodzinie przez całe życie. A te historie zazwyczaj niewiele miały wspólnego z rzeczywistością" – mówiła w jednym z wywiadów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6m1s2e

Podziel się opinią

Share
d6m1s2e
d6m1s2e