Trwa ładowanie...
d44mae1
Megafon.pl
Ludzie

Sean Penn doprowadza do szału Charlize Theron

Uczucie Charlize Theron do Seana Penn zostało wystawione na ciężką próbę. Para zaczęła bowiem ze sobą pracować.
Share
Sean Penn doprowadza do szału Charlize Theron
Źródło: AFP
d44mae1

Uczucie Charlize Theron do Seana Penn zostało wystawione na ciężką próbę. Para zaczęła bowiem ze sobą pracować. Aktorka występuje w najnowszym reżyserskim projekcie ukochanego, "The Last Face". Bohaterem dramatu jest utalentowany i charyzmatyczny lekarz (w tej roli Javier Bardem), który musi wybierać pomiędzy miłością do Amerykanki pracującej w organizacji charytatywnej (Charlize Theron) a pełną oddania pracą w Afryce.

Scenariusz do "The Last Face", poprzednio projektu zatytułowanego "The Last Space", napisała Erin Dignam. Za kamerą stanął Sean Penn. Zdjęcia już trwają i są realizowane w Afryce.

To właśnie w czasie zdjęć 54-letni aktor i reżyser zaczął "doprowadzać do szału" swoją nową wybrankę serca, 39-letnią Theron. Penn jest perfekcjonistą w życiu zawodowym, co jest duża odmianą po jego wyluzowanym stylu bycia w przestrzeni osobistej. Najwyraźniej Theron nie była tego świadoma, gdyż jak donoszą plotkarskie media, nie układa się między nimi zbyt dobrze. Penn jest bowiem bardzo krytyczny w stosunku do jej gry, co aktorka dość ciężko znosi.

Wspólna praca będzie dużą próbą dla pary, która chciała się pobrać tego lata. Najwyraźniej do tego nie dojdzie.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:
Takiego wywiadu jeszcze nie widzieliście!
Charlize Theron i Sean Penn wkrótce się pobiorą
Theron na zdjęciach z nowego "Mad Maksa"

d44mae1

Podziel się opinią

Share
d44mae1
d44mae1