Trwa ładowanie...

Theron na zdjęciach z nowego "Mad Maksa"

Po raz kolejny w swojej karierze Charlize Theron postanowiła bardzo zmienić się dla roli. W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia do filmu "Mad Max: Fury Road", w którym gra jedną z głównych kreacji.
Share
Theron na zdjęciach z nowego "Mad Maksa"
Źródło: ONS.pl
d1o9xnw

Po raz kolejny w swojej karierze Charlize Theron postanowiła bardzo zmienić się dla roli. W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia do filmu "Mad Max: Fury Road", w którym gra jedną z głównych kreacji. Na fotosach obejrzeć można zarówno Theron - z krótkimi, na jeża ściętymi włosami oraz z ubłoconą twarzą, a także przeraźliwie białego Nicholasa Houlta i uciekającego przed wybuchem Toma Hardy'ego.

Przypomnijmy, że film wyreżyserował George Miller. Swoje dzieło określa jako jeden wielki pościg, który rozpoczyna się na początku seansu i trwa aż 110 minut.

d1o9xnw

W produkcji grają również Riley Keough, Zoe Kravitz, Courtney Eaton, Rosei Huntington-Whiteley, Hugh Keays-Byrne i Nathan Jones.
Światowa premiera "Mad Max: Fury Road" zapowiedziana została na maj 2015 roku.

Theron nie boi się nawet najbardziej drastycznych charakteryzacji. Dla roli Aileen Wuornos w dramacie "Monster" dała się nawet oszpecić. Trud wynagrodziła jej statuetka Oscara.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Charlize Theron ostrzygła się na jeża*

* Charlize Theron stremowana na czerwonym dywanie*

* Charlize Theron znów adoptuje*

d1o9xnw

Podziel się opinią

Share
d1o9xnw
d1o9xnw