Trwa ładowanie...
20-02-2013 16:16

Seksapil to nasza broń kobieca

Seksapil to coś więcej niż uwodzicielski wygląd. To także osobowość, a w szczególności wewnętrzna siła, która sprawia, że kobieta czuje się atrakcyjnie

Seksapil to nasza broń kobiecaŹródło: zdjęcie producenta
d4g02pb
d4g02pb
Seksapil to coś więcej niż uwodzicielski wygląd. To także osobowość, a w szczególności wewnętrzna siła, która sprawia, że kobieta czuje się atrakcyjnie Jeśli więc marzysz, by uwodzić i wywierać na innych najlepsze wrażenie, wykorzystaj potencjał kobiecości, którym obdarowała cię Matka Natura.

Czym jest seksapil?

W najprostszym rozumieniu seksapil jest mimowolną zdolnością przyciągania kogoś płci przeciwnej. Choć prawie zawsze kojarzy on się nam z fizycznymi atrybutami, trzeba wiedzieć, że istnieje wiele innych subtelnych oznak seksapilu, które wykraczają poza sferę naszego ciała.

Kobieta posiadająca seksapil to taka, która jest pewna siebie, ma w sobie dużo energii do życia i przede wszystkim zna swoją wartość. Atrakcyjność fizyczna to sprawa drugorzędna, bo cały magnetyzm kobiety wychodzi z jej głębi. To coś takiego jak aura, która otacza i sprawia, że nikt obok nas nie potrafi przejść obojętnie. Seksapilu nie da się ująć w jakieś konkretne ramy i stworzyć jednej definicji tego kobiecego pierwiastka, bo jest on czymś trochę podświadomym. Przemawia za tym fakt, że nie wszystkie kobiety, które go posiadają – wiedzą, że tak jest.

d4g02pb

Wykorzystanie seksapilu może zdziałać cuda. Ten kobiecy magnetyzm zwiększa poczucie samoakceptacji, znacznie poprawia samopoczucie i pozytywnie nastraja do życia. W pierwszej kolejności ułatwia relacje z innymi ludźmi, dodaje pewności siebie w nawiązywaniu nowych znajomości, a co za tym idzie – sprzyja związkom. Oprócz tego, seksapil sprawdza się w innych sytuacjach. Ułatwia pokonywanie życiowych trudności, bo czyni nas silniejszymi i bardziej zdeterminowanymi do działania. Gdy wiemy, czego chcemy od życia, łatwiej nam jest to po prostu osiągnąć.

Jak pobudzić swój seksapil?

Seksapil to atut, z którym rodzi się każda kobieta. To, czy zostanie on wyeksponowany, zależy tylko i wyłącznie od naszych chęci. Bez względu na wiek, pochodzenie czy wygląd, każda z nas ma szansę wyróżnić się i zwiększyć swoją atrakcyjność. Jeśli nie czujesz drzemiącego w tobie potencjału, to znak, że twój seksapil nie jest należycie wykorzystany. Jak go zatem wydobyć z ukrycia? Poza dbałością o atrakcyjność fizyczną, bardzo ważne są inne aspekty kobiecości.

1. Optymistki są atrakcyjniejsze

Im więcej w tobie będzie radości z życia, im częściej będziesz się uśmiechać, tym lepiej będziesz postrzegana przez innych. Warto uśmiechać się do ludzi spotykanych na każdym kroku, bo w ten sposób dajesz światu sygnał, że jesteś zadowolona ze swojego życia, a to czyni cię atrakcyjniejszą.

d4g02pb

1. Uwodzenie gestem i spojrzeniem

Kobieca siła tkwi nie tylko w uśmiechu, ale i w oczach. Utrzymywanie ze swoimi rozmówcami kontaktu wzrokowego budzi zaufanie i czyni taką relację bardziej intymną. Poza spojrzeniem ważna jest ogólna mowa ciała. Subtelne ruchy, chodzenie z gracją, sposób gestykulacji potrafią wysyłać bardzo istotne pozawerbalne sygnały, dzięki którym łatwo wzbudzić czyjeś zainteresowanie.

1. Tajemniczość jest seksowna

Im bardziej jesteś tajemnicza, im mniej odkrywasz, tym większa stanowisz zagadkę, a co za tym idzie – zwiększasz apetyt drugiej osoby na poznanie cię. Aura tajemniczości, którą się otoczysz, działa jak magnes, więc możesz być pewna, że osobie, z którą się spotkałaś trudno będzie o tobie zapomnieć.

d4g02pb

1. Miej pasję

Kobiety oddające się swoim pasjom są niezwykle inspirujące i interesujące. Mówienie o swoim hobby z nieukrywaną ekscytacją sprawia, że promieniejesz. W takim momencie wydajesz się jeszcze mniej banalną kobietą, a to znacznie podnosi twój poziom atrakcyjności na tle innych.

Na koniec pamiętaj, że twój seksapil nie musi być dostrzegany przez każdego. Najważniejsze jest twoje własne poczucie kobiecości. Jeśli ty czujesz potencjał swojego seksapilu – możesz dokonywać cudów. Przed tobą wiele bitew , które zwyciężysz głównie dzięki najpopularniejszej kobiecej broni.

Anna Kuliberda

d4g02pb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g02pb