ycipk-2wmjd3

Selfie Grażyny Szapołowskiej i Macieja Zienia. Fani zwrócili uwagę na zęby aktorki

Grażyna Szapołowska podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pozuje z Maciejem Zieniem. Fani gwiazdy zwrócili uwagę na jej zęby. "Gwiazda filmowa powinna mieć białe zęby" – pisze jeden z internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Szapołowska nie przejmuje się złośliwymi komentarzami internautów.
Grażyna Szapołowska nie przejmuje się złośliwymi komentarzami internautów. (East News)
ycipk-2wmjd3

Maciej Zień przyjaźni się z wieloma gwiazdami, które niezwykle chętnie noszą ubrania od projektanta. Okazuje się, że do jego grona znajomych należy również Grażyna Szapołowska. 64-letnia aktorka podzieliła się ostatnio nowym selfie, na którym zobaczyć można Macieja Zienia. Fotografia podpisana została hasztagami "wymarzony zespół" i "wiecznie młoda". Wszystko wskazuje na to, że Pani Grażyna wzięła sobie do serca szczególnie ten ostatni opis.

Szapołowska zdecydowała się na niezwykle oryginalny dodatek – czarną, ozdobioną złotymi elementami bejsbolówkę. Internauci zwrócili uwagę jednak na coś zupełnie innego. Fanom nie spodobały się zęby aktorki. "Trzeba ząbki wybielić. Gwiazda filmowa powinna mieć białe zęby" – napisał jeden z internautów. Pani Grażyna zdaje się nie przejmować złośliwymi komentarzami. "W ząbki się nie zagląda" – odpowiedziała. Tak trzymać!

ycipk-2wmjd3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wmjd3

ycipk-2wmjd3
ycipk-2wmjd3