GwiazdySelma Blair jest ciężko chora. Wspiera ją przyjaciółka

Selma Blair jest ciężko chora. Wspiera ją przyjaciółka

Selma Blair jest ciężko chora. Wspiera ją przyjaciółka
Źródło zdjęć: © ONS.pl
31.10.2019 08:51, aktualizacja: 31.10.2019 11:23

Selma Blair walczy z ciężką chorobą. Mimo to aktorka stara się nie załamywać i korzystać z życia w miarę możliwości. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich.

Selma Blair jesienią zeszłego roku wyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. "Jestem pochłonięta chorobą, ale chcę dawać innym nadzieję. Nawet sobie. Nie otrzymasz pomocy, jeśli o nią nie poprosisz (...) Chcę znów bawić się z synem. Chcę chodzić ulicą i jeździć na koniu. Mam stwardnienie rozsiane i czuję się ok. Ale jeśli zauważysz, że rozrzucam na ulicy różne rzeczy, pomóż mi je pozbierać. Mi samej zajmie to cały dzień" – napisała wówczas na swoim koncie na Instagramie.

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane

47-letnia aktorka, znana m.in. ze "Szkoły uwodzenia" i "Legalnej blondynki" jest mamą 7-letniego Arthura. Gwiazda nie dała za wygraną i nie poddaje się chorobie. Widać to także na jej koncie na Instagramie. Gwiazda publikuje dużo prywatnych zdjęć, uśmiecha się i pokazuje, że nie wolno rezygnować z życia.

Selma Blair na Instagramie

Ostatnio gwiazda udostępniła zdjęcie ze swoją przyjaciółką - Sarah Michelle Gellar. 42-latka również jest aktorką. Wystepowała w popularnym serialu "Buffy: Postrach wampirów". "Kiedy jej potrzebuję, zawsze jest blisko" – czytamy w opisie zdjęcia. Widać, że w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie bliskich. To bardzo ważne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta