Trwa ładowanie...
d2aup9t

Selma Blair pokazała, jak spędza czas z synem. Pomimo choroby cieszy się życiem

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda każdego dnia zmaga się z różnego rodzaju dolegliwościami, ale i tak nie zamyka się w domu, tylko próbuje zapewnić swojemu synowi jak najlepsze dzieciństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair robi wszystko, aby syn był szczęśliwy
Selma Blair robi wszystko, aby syn był szczęśliwy (Getty Images)
d2aup9t

Selma Blair o chorobie

Jesienią ubiegłego roku amerykańska aktorka Selma Blair poinformowała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Druzgocącą diagnozę usłyszała dwa miesiące wcześniej. Od tamtego czasu Blair regularnie informuje fanów o swoim stanie zdrowia - pokazuje przebieg choroby, sposoby leczenia oraz codzienne zmagania.

d2aup9t

Chociaż objawy stwardnienia rozsianego są coraz bardziej uciążliwe (spazmy, zaburzenia czucia czy problemy z koordynacją ruchową), aktorka próbuje przezwyciężać je i nie załamywać się. Najważniejszą osobą w życiu Selmy Blair jest kilkuletni syn. To właśnie on dodaje jej otuchy i motywuje. Ostatnio aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać jak bawi się razem z chłopcem. "Dolina San Fernando to miejsce, gdzie można pływać łódką na parkingu" - napisała w opisie.

8-letni Arthur również dzielnie znosi sytuację, w której znalazła się jego mama. Nie tylko poradził sobie z rozłąką na czas terapii mamy, ale nawet pomagał jej ściąć włosy, gdy zaczęły wypadać Selmie. " Poradziliśmy sobie ze wszystkim. Teraz widzę o wiele wyraźniej. Jestem podekscytowana, że mogę dzielić się tą podróżą, kiedy jestem gotowa" - powiedziała aktorka.

d2aup9t

Zobacz także: Zrezygnowała z posiadania dzieci ze względu na ekologię. Aktywistka wyjaśnia powody

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2aup9t

Podziel się opinią

Share

d2aup9t

d2aup9t