Trwa ładowanie...

Selma Blair pokazała, jak spędza czas z synem. Pomimo choroby cieszy się życiem

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda każdego dnia zmaga się z różnego rodzaju dolegliwościami, ale i tak nie zamyka się w domu, tylko próbuje zapewnić swojemu synowi jak najlepsze dzieciństwo.

Share
Selma Blair pokazała, jak spędza czas z synem. Pomimo choroby cieszy się życiem
Źródło: Getty Images
d3li5il

Selma Blair o chorobie

Jesienią ubiegłego roku amerykańska aktorka Selma Blair poinformowała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Druzgocącą diagnozę usłyszała dwa miesiące wcześniej. Od tamtego czasu Blair regularnie informuje fanów o swoim stanie zdrowia - pokazuje przebieg choroby, sposoby leczenia oraz codzienne zmagania.

Chociaż objawy stwardnienia rozsianego są coraz bardziej uciążliwe (spazmy, zaburzenia czucia czy problemy z koordynacją ruchową), aktorka próbuje przezwyciężać je i nie załamywać się. Najważniejszą osobą w życiu Selmy Blair jest kilkuletni syn. To właśnie on dodaje jej otuchy i motywuje. Ostatnio aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać jak bawi się razem z chłopcem. "Dolina San Fernando to miejsce, gdzie można pływać łódką na parkingu" - napisała w opisie.

8-letni Arthur również dzielnie znosi sytuację, w której znalazła się jego mama. Nie tylko poradził sobie z rozłąką na czas terapii mamy, ale nawet pomagał jej ściąć włosy, gdy zaczęły wypadać Selmie. " Poradziliśmy sobie ze wszystkim. Teraz widzę o wiele wyraźniej. Jestem podekscytowana, że mogę dzielić się tą podróżą, kiedy jestem gotowa" - powiedziała aktorka.

Zobacz także: Zrezygnowała z posiadania dzieci ze względu na ekologię. Aktywistka wyjaśnia powody

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3li5il

Podziel się opinią

Share
d3li5il
d3li5il