ycipk-1jttxt

Selma Blair walczy z chorobą. Musiała zgolić głowę

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Aktorka właśnie wyszła z ośrodka, w którym była poddana intensywnemu leczeniu – jakiś czas temu Blair informowała, że w związku z terapią opuściła syna. Choć musiała zgolić głowę, nie zamierza się poddać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selma Blair musiała zgolić włosy. Walczy z chorobą
Selma Blair musiała zgolić włosy. Walczy z chorobą (Getty Images)
ycipk-1jttxt

Selma Blair pokazała łysą głowę

Selma Blair cierpi na stwardnienie rozsiane. Amerykańska aktorka od blisko roku walczy z chorobą. O diagnozie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Od tamtego czasu Blair niemal każdego dnia informuje fanów o swoim stanie zdrowia. Pokazuje, do czego doprowadziła choroba i w jaki sposób walczy z uciążliwymi objawami, takimi jak spazmy, zaburzenia czucia czy problemy z koordynacją ruchową.

Teraz Blair podziękowała lekarzom i pielęgniarkom za opiekę i opublikowała zdjęcie tuż przed wyjściem z ośrodka. Ma ogoloną głowę – kilka godzin wcześniej zamieściła poruszające zdjęcie, na którym widać, jak jej syn, 8-letni Arthur, obcina jej włosy. Aktorka przyznała, że przez kolejne miesiące będzie osłabiona i zażartowała, że nici z buziaków. Powrót do domu to jednak według niej "najlepszy prezent, jaki mogła podarować swojemu synowi".

Zobacz także: Selma Blair musiała rozstać się z synem. Przez chorobę

ycipk-1jttxt

– Chciałam mieć pewność, że wszelkie komplikacje zostaną w mojej prywatnej przestrzeni. Poradziliśmy sobie ze wszystkim. Teraz widzę o wiele wyraźniej. Jestem podekscytowana, że mogę dzielić się tą podróżą, kiedy jestem gotowa – napisała Blair przy zdjęciu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1jttxt

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1jttxt

ycipk-1jttxt
ycipk-1jttxt