Trwa ładowanie...
Joanna Racewicz

Sezon na kleszcze. Joanna Racewicz ostrzega właścicieli psów

Joanna Racewicz podczas kwarantanny postanowiła wybrać się na spacer z psem. Ostrzega jednak przed kleszczami. W futrze swojego psa naliczyła 9 pasożytów!

Share
Sezon na kleszcze. Joanna Racewicz ostrzega właścicieli psów
Źródło: East News
d47ocp1

Joanna Racewicz postanowiła oderwać się na chwilę od tematu koronawirusa. Szukając ukojenia w naturze, wybrała się na spacer po lesie. Towarzyszył jej pies - Szczepan, który wygląda na miniaturowego szpica lub pomeraniana.

Przykra niespodzianka

Niestety, po powrocie z relaksującej wyprawy, czekała ją przykra niespodzianka. W futrze swojego psa znalazła 9 kleszczy, a wyczesanie ich zajęło jej 1,5 godziny!

Racewicz wystosowała więc apel do fanów. Poprosiła, aby zabezpieczali swoje psy odpowiednimi preparatami przeciwko kleszczom. Sama na szczęście zaaplikowała swojemu pupilowi odpowiednie krople, dzięki którym kleszcze nie zdążyły się wczepić się w skórę psa - Szczepana.

“Nie lekceważcie, proszę, i tego zagrożenia. Zimę mieliśmy taką, jakby jej nie było i to tałatajstwo przetrwało w świetnej formie. Też na własne życzenie... Ale to już inna sprawa ... Gdybym nie zobaczyła - nie uwierzyłabym... Uważajcie, proszę, sezon się zaczął!” ostrzega dziennikarka.

d47ocp1

Jeśli więc planujecie spacer po lesie z psem, najpierw zamówcie odpowiednią obrożę czy krople. Z kleszczami nie ma żartów. Są niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d47ocp1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ocp1
d47ocp1