Spróbowała nowego leczenia. Mówi o cudzie

Spróbowała nowego leczenia. Mówi o cudzie

Shannen Doherty mówi o cudzie
Shannen Doherty mówi o cudzie
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jason LaVeris
30.01.2024 11:44, aktualizacja: 30.01.2024 12:18

Shannen Doherty od wielu lat walczy z rakiem. Niestety w ostatnim czasie dowiedziała się o przerzutach do mózgu i kości. Teraz jest w trakcie nowej terapii, która zaczęła przynosić pozytywne rezultaty. – Dla mnie to cud – powiedziała w swoim podcaście.

Zaczęło się od guzka w piersi. Shannen Doherty znana z serialu "Beverly Hills, 90210" w 2015 roku po raz pierwszy powiedziała publicznie o diagnozie, która zmieniła jej życie. Dwa lata później nastąpiła remisja, a aktorka powróciła nawet do pracy zawodowej. Niestety w lutym 2019 roku nastąpił nawrót nowotworu w 4. stadium.

Lekarze poinformowali ją o przerzutach

Doherty cały czas relacjonuje swoją walkę w mediach społecznościowych, czym chce dawać siłę i nadzieję innym chorym. Nie tak dawno poinformowała, że nowotwór dał przerzuty do mózgu oraz do kości. Choć nowa diagnoza może wydawać się prawdziwie dramatyczna, to gwiazda nie ma zamiaru się poddawać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Shannen Doherty mówi o cudzie w trakcie nowej terapii

Okazuje się, że Shannen Doherty podjęła nowy plan leczenia. I choć początkowo nie dawał on pożądanych rezultatów, to zdaje się, że teraz nastąpił przełom w terapii. Aktorka opowiedziała o szczegółach w swoim podcaście "Let’s Be Clear with Shannen Doherty".

– Po czterech zabiegach tak naprawdę nie widzieliśmy różnicy i wszyscy chcieli, żeby zmieniła leczenie. Pomyślałam wtedy: 'Będziemy kontynuować i zobaczymy'. Po szóstym, siódmym zabiegu naprawdę zaobserwowaliśmy, jak przełamuje się bariera krew-mózg. Czy nazywam to cudem? Dla mnie jest to cud. W pewnym sensie rzuciłam kostką i powiedziałam: 'Idziemy dalej' – poinformowała swoich fanów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl