Blisko ludziShannen Doherty żegna przyjaciółkę we wzruszającym wpisie. Kobieta przegrała walkę z rakiem

Shannen Doherty żegna przyjaciółkę we wzruszającym wpisie. Kobieta przegrała walkę z rakiem

Shannen Doherty żegna przyjaciółkę we wzruszającym wpisie. Kobieta przegrała walkę z rakiem
Źródło zdjęć: © Getty Images
23.03.2020 21:15, aktualizacja: 23.03.2020 21:38

Shannen Doherty, aktorka, która sama choruje na nowotwór, opublikowała na Instagramie wzruszające pożegnanie przyjaciółki. Kobieta przegrała walkę z rakiem.

Na początku tego roku Shannen Doherty wyjawiła, że ma nawrót nowotworu w czwartym stadium. Lubiana aktorka zmaga się z rakiem piersi już od 2015 roku. Od początku stara się szczerze mówić o chorobie, stając się inspiracją dla innych zmagających się z nowotworem. Niestety, teraz na gwiazdę spadł kolejny cios – zmarła jej najlepsza przyjaciółka. O jej śmierci Doherty poinformowała na Instagramie w naprawdę poruszającym wpisie.

Shannen Doherty straciła przyjaciółkę

"Około 28 lat temu, kiedy poznałam Deborah, zmusiła mnie do wciśnięcia się w parę bardzo ciasnych lakierowanych, czerwonych spodni. To była przyjaźń od pierwszego wejrzenia. Przyjaźń, która przez 28 lat przetrwała, rozwijała się i była pielęgnowana przez nas obie" – zaczęła emocjonalny wpis pod serią fotografii z przyjaciółką. "Byłyśmy razem, mimo zmieniających się chłopaków i mężów. Przez rozwody, łzy i śmiech (…). Byłam jej druhną na ślubie, z miłością jej życia Craigiem. Płakałyśmy ze wzruszenia, kiedy zadzwoniła, by powiedzieć mi, że jest w ciąży ze swoją niezwykłą córką Olivią" – wspominała dalej.

To właśnie ona była dla aktorki wielkim oparciem w chorobie. Doherty również dopingowała ją w walce z rakiem od czasu diagnozy, którą Deborah usłyszała cztery lata temu. Niestety, nowotwór okazał się silniejszy. "Byłyśmy więcej niż najlepszymi przyjaciółkami. Byłyśmy jak siostry (…). Zawsze będę za tobą tęsknić, za twoją radą, śmiechem, szczerością… Tak bardzo będę za tobą tęsknić. I już tęsknię. Już to czuję, brak pewnej części mojego serca. Deborah Waknin Harwin, kocham cię" – pożegnała przyjaciółkę.

Poruszeni fani artystki błyskawicznie zaczęli składać jej w kondolencje. "Przykro mi z powodu twojej straty", "Bądź silna", "Modlę się za was obie" – pisali w komentarzach pod postem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta