Blisko ludziShannen Doherty znowu walczy z nowotworem. Na zakupy tylko w maseczce

Shannen Doherty znowu walczy z nowotworem. Na zakupy tylko w maseczce

Shannen Doherty koronawirus
Shannen Doherty koronawirus

06.09.2020 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shannen Doherty kilka miesięcy temu ogłosiła, że ma nawrót nowotworu w najwyższym stadium. "Mój rak powrócił" – wyznała. Aktorka zmaga się z chorobą od wielu lat, w czasie pandemii jest jej wyjątkowo trudno. Ostatnie zdjęcia, na których stoi w kolejce w maseczce, zmartwiły fanów gwiazdy.

Shannen Doherty znana jest m.in. z serialu "Beverly Hills, 90210". Aktorka 4 lutego wyznała: "Mój rak powrócił". Niestety w czwartym stadium. Osoby, które walczą z chorobą nowotworową i mają osłabiony układ odpornościowy, są szczególnie narażone w momencie pandemii koronawirusa.

Shannen Doherty – koronwirus

Aktorka na swoich profilach w mediach społecznościowych nieustannie przypominała swoim obserwatorom, jak ważne jest dbanie o siebie i zachowywanie wszelkich środków ostrożności. Starała się przekonywać, że jeśli nie chcemy dbać o siebie, to abyśmy pamiętali o tych starszych i schorowanych.

W Stanach Zjednoczonych nadal jest bardzo dużo nowych przypadków zachorowań, dlatego widok aktorki stojącej w kolejce do sklepu zaniepokoił fanów i media. Widać jednak, że aktorka zadbała jednak o obowiązkowe zabezpieczenia – maseczkę i odległości. Aktorka zaznaczała również, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy oraz życia towarzyskiego, jednak zapewniała swoich fanów, że zawsze pamięta o zagrożeniu.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)