ModaSilesia Fashion Look z pokazami Baczyńskiej, Jemioła i duetu Paprocki&Brzozowski

Silesia Fashion Look z pokazami Baczyńskiej, Jemioła i duetu Paprocki&Brzozowski

Silesia Fashion Look z pokazami Baczyńskiej, Jemioła i duetu Paprocki&Brzozowski
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
25.02.2013 11:46, aktualizacja: 25.02.2013 12:04

Najgorętsze nazwiska świata mody zawitają do Silesia City Center. Wszystko za sprawą Silesia Fashion Look - dwudniowych pokazów mody (9 i 10 marca), podczas których zaprezentowane zostanie aż 50 różnych kolekcji. Gwiazdami pokazów będą Gosia Baczyńska i Łukasz Jemioł.

Najgorętsze nazwiska świata mody zawitają do Silesia City Center. Wszystko za sprawą Silesia Fashion Look - dwudniowych pokazów mody (9 i 10 marca), podczas których zaprezentowane zostanie aż 50 różnych kolekcji. Gwiazdami pokazów będą Gosia Baczyńska i Łukasz Jemioł - jedni z najpopularniejszych dziś projektantów mody. Na wybiegu zaprezentują oni swoje wiosenno-letnie kolekcje. Nie zabraknie także młodych designerów. W sumie na wybiegu pojawi się aż 17 kolekcji stworzonych m.in. przez Sophie Kulę, Agę Paul - Smolińską, Aleksandrę Kmiecik i Olgę Pokrywkę. Pokazy poprowadzą Kinga Rusin i Olivier Janiak.

Dwa dni intensywnych pokazów
Takiej imprezy jeszcze nie było na Śląsku! Silesia Fashion Look to największe wydarzenie modowe w regionie. Zgromadzi ono nie tylko najgorętsze nazwiska świata mody, ale także gwiazdy muzyki i telewizji. Specjalnie na imprezę na jednym z placów Silesia City Center powstanie gigantyczna, szklana hala z mierzącym blisko 50 m białym wybiegiem.

Już pierwszego dnia, 9 marca odbędzie się pokaz kolekcji Gosi Baczyńskiej, jednej z najpopularniejszych, polskich projektantek. Na wybiegu zobaczymy także kolekcje młodych designerów - Jakuba Pieczarkowskiego, Olgi Pokrywki, Wojtka Haratyka, a także marki HabeQus Katarzyny Ku, Vintage Chouette Łukasza Waszkiewicza, BOLA - Oli Bajer i CONFASHION - Kingi Król.

Drugi dzień (10 marca) z kolei będzie należał do Łukasza Jemioła i jego wiosenno/letnich propozycji. Jego ubrania chętnie noszą dziś Małgorzata Socha, Grażyna Szapołowska, Edyta Górniak i Kayah. Na wybiegu pojawią się także wschodzące gwiazdy polskiej mody - Kamila Gronner, Dominika Gembiak, Małgorzata Salamon, Kuxido - Katarzyna Paradzińska & Magdalena Studnicka, Ela Chodorowska, Code Femme - Monika Lafarge, Aleksandra Kmiecik. Gwiazdą muzyczną drugiego dnia będzie Mrozu.

Showroomy i mocny start z duetem Paprocki&Brzozowski

Ale nie tylko na wybiegu będzie można zobaczyć kolekcje wszystkich projektantów. Podczas Silesia Fashion Look w Silesii otwarty zostanie specjalny showroom. Będzie można w nim z bliska przyjrzeć się propozycjom wszystkich projektantów, a także spotkać się z nimi osobiście. W ciągu 2 dni zaprezentowane zostanie także ponad 60 kolekcji najemców Silesia City Center.

Otwarte pokazy 9 i 10 marca zostaną poprzedzone zamkniętą imprezą VIP 8 marca, podczas której na wybiegu zostanie zaprezentowana kolekcja wiosna-lato 2013 duetu Paprocki&Brzozowski, a także kolekcje młodych projektantek: Sophie Kuli, Wioli Wołczyńskiej i Agi Paul-Smolińskiej. W pierwszym rzędzie zasiądą znane stylistki, gwiazdy kina, muzyki i TV.

Więcej informacji: * www.silesiafashionlook.pl*

Źródło artykułu:Informacja prasowa