Blisko ludziSiostra mojego chłopaka nie zaprosiła mnie na wesele. "To było jak policzek"

Siostra mojego chłopaka nie zaprosiła mnie na wesele. "To było jak policzek"

Siostra mojego chłopaka nie zaprosiła mnie na wesele. "To było jak policzek"
Źródło zdjęć: © 123RF
27.11.2019 14:47, aktualizacja: 27.11.2019 19:06

Ola przebierała już nogami na myśl o tym, że będzie mogła bawić się na weselu siostry swojego chłopaka. Dziewczyny zawsze miały dobry kontakt i nawet liczyła, że zostanie jej świadkową. Rzeczywistość okazała się zgoła inna. Ola nie wie, jak powinna się zachować.

Ola ze swoim chłopakiem jest już kilka lat, razem mieszkają i spędzają wspólnie święta. Kiedy dowiedziała się, że jego siostra wychodzi za mąż, nie mogła doczekać się tego wydarzenia. "Doskonale znamy się z jego siostrą, bo przez prawie całe studia bywała u nas codziennie. Razem gotowaliśmy, chodziliśmy na zakupy, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu. Ona i narzeczony przyszli do naszego mieszkania, kiedy ja byłam w pracy, żeby zaprosić mojego chłopaka na wesele. Jego, nie nas. Czy powinnam się czuć dotknięta? Bo uważam, że to miał być policzek. Przesadzam?" – zapytała na forum WP Kafeteria.

Panna młoda nie zaprosiła jej na ślub

Ola zastawia się, czy w takiej sytuacji powinna zapytać, czy to jakaś sugestia i czy wypada jej pojawić się na tym ślubie. Internautów bardzo oburzyło zachowanie panny młodej. Stwierdzili, że było to bardzo niestosowne.

"Państwo młodzi zachowali się jak wsiury" – napisał użytkownik forum.

"Niech się sami bawią w takim razie" – zauważył inny internauta.

"Ja bym się spaliła ze wstydu. W końcu nie jesteś pierwszą lepszą koleżanką, tylko wieloletnią partnerką jej brata. Dramat" – odpowiedziała forumowiczka.

"Na moim weselu było bardzo mało gości, ale nie pominęłam żadnej ważnej osoby. Moim zdaniem powinnaś zapytać, o co chodzi i wyjaśnić sytuację" – poradziła obserwatorka postu.

A wy co myślicie o zachowaniu przyszłej panny młodej?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta