Skradła show na czerwonym dywanie. Wyglądała zjawiskowo

Skradła show na czerwonym dywanie. Wyglądała zjawiskowo

Danuta Stenka olśniła wszystkich na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Danuta Stenka olśniła wszystkich na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
19.12.2023 07:05, aktualizacja: 19.12.2023 08:09

Danuta Stenka była jedną z gwiazd, które pojawiły się na poniedziałkowej premierze filmu "Akademia Pana Kleksa". Aktorka postawiła na minimalistyczny look, który został dopracowany w najmniejszych szczegółach.

18 grudnia w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się premiera długo wyczekiwanej "Akademii Pana Kleksa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli młodego pokolenia oraz ogólnopolskich artystów filmowo-teatralnych.

Na czerwonym dywanie zaprezentowała się m.in. Julia Kuczyńska, Friz i Wersow, Ralph Kamiński, Natalia Siwiec, Zofia Zborowska-Wrona, Tomasz Kot oraz Piotr Fronczewski. Podczas premiery nie mogło zabraknąć również Danuty Stenki, która wystąpiła w filmie. Aktorka zaprezentowała ostre cięcie, które świetnie do niej pasuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Danuta Stenka na premierze "Akademii Pana Kleksa"

Aktorka postawiła na długą suknię na jedno ramię. Taki wybór może wydawać się skromny, jednak aplikacja z koronki wystarczyła, aby dodać charakteru stylizacji. Delikatny, lekko przebijający materiał kreacji, został zakończony krótkim trenem, spod którego widoczne były szpilki w szpic.

Danuta Stenka uzupełniła outfit eleganckimi wiszącymi kolczykami oraz czarną torebką do ręki. Kropką nad "i" okazał się makijaż, w którym główną rolę odegrał symbol siły i kobiecości, czyli czerwona szminka. Lekkie "smokey eyes" nie przytłaczało, lecz dodawało uroku artystce. Stylizacja została dopracowana od stóp aż po czubek głowy. Klasa sama w sobie.

Danuta Stenka na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Danuta Stenka na premierze "Akademii Pana Kleksa"© AKPA | AKPA

Jej fryzura to hit

Danuta Stenka należy do miłośniczek krótkich fryzur, które odsłaniają linię szyi oraz kark. Niedawno zdecydowała się na cięcie, które dodaje kobiecości, wyostrza spojrzenie i eksponuje rysy twarzy. Trzeba przyznać, że 62-latka w ultrakrótkich włosach wygląda zjawiskowo.

Danuta Stenka na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Danuta Stenka na premierze "Akademii Pana Kleksa"© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl