GwiazdySkrzypek spełnił marzenie Anthony'ego Hopkinsa

Skrzypek spełnił marzenie Anthony'ego Hopkinsa

Skrzypek spełnił marzenie Anthony'ego Hopkinsa
Źródło zdjęć: © AP
09.07.2011 22:59, aktualizacja: 10.07.2011 22:51

Holenderski skrzypek André Rieu spełnił największe marzenie Anthony'ego Hopkinsa - wykonał jego utwór podczas koncertu w Wiedniu.

Holenderski skrzypek André Rieu spełnił największe marzenie Anthony'ego Hopkinsa - wykonał jego utwór podczas koncertu w Wiedniu. Hopkins nie tylko występuje w filmach, ale i od wielu lat komponuje muzykę. Jakiś czas temu gwiazdor napisał utwór "And The Waltz Goes On" z myślą o André Rieu. W sobotę 2 lipca skrzypek zaprezentował dzieło na scenie wraz ze swoją orkiestrą.
- To spełnienie moich największych marzeń - oświadczył Hopkins, który pojawił się na koncercie.

- Podziwiam André i jestem jego wielkim fanem. Moja żona i ja bardzo chcieliśmy go poznać, więc wysłałem mu walc, który skomponowałem. Nie spodziewałem się, że wykona ten utwór na scenie. Jestem bardzo poruszony. Brzmi to o wiele lepiej, niż się spodziewałem.

Przypomnijmy, że 24 lipca w David's Hall w Cardiff odbędzie się koncert, podczas którego muzycy City of Birmingham Symphony Orchestra wykonają utwory napisane przez Hopkinsa. Gwiazdor osobiście pojawi się na scenie, aby opowiedzieć o stosowanych przez siebie technikach kompozytorskich.

Aktorski dorobek Anthony'ego Hopkinsa zamyka thriller "Rytuał".

(ma)

WIĘCEJ O AKTORZE:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także