Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Gwiazdy

Skrzypek spełnił marzenie Anthony'ego Hopkinsa

Holenderski skrzypek André Rieu spełnił największe marzenie Anthony'ego Hopkinsa - wykonał jego utwór podczas koncertu w Wiedniu.
Share
Skrzypek spełnił marzenie Anthony'ego Hopkinsa
Źródło: AP
d2wcrkh

Holenderski skrzypek André Rieu spełnił największe marzenie Anthony'ego Hopkinsa - wykonał jego utwór podczas koncertu w Wiedniu. Hopkins nie tylko występuje w filmach, ale i od wielu lat komponuje muzykę. Jakiś czas temu gwiazdor napisał utwór "And The Waltz Goes On" z myślą o André Rieu. W sobotę 2 lipca skrzypek zaprezentował dzieło na scenie wraz ze swoją orkiestrą.
- To spełnienie moich największych marzeń - oświadczył Hopkins, który pojawił się na koncercie.

- Podziwiam André i jestem jego wielkim fanem. Moja żona i ja bardzo chcieliśmy go poznać, więc wysłałem mu walc, który skomponowałem. Nie spodziewałem się, że wykona ten utwór na scenie. Jestem bardzo poruszony. Brzmi to o wiele lepiej, niż się spodziewałem.

Przypomnijmy, że 24 lipca w David's Hall w Cardiff odbędzie się koncert, podczas którego muzycy City of Birmingham Symphony Orchestra wykonają utwory napisane przez Hopkinsa. Gwiazdor osobiście pojawi się na scenie, aby opowiedzieć o stosowanych przez siebie technikach kompozytorskich.

Aktorski dorobek Anthony'ego Hopkinsa zamyka thriller "Rytuał".

(ma)

WIĘCEJ O AKTORZE:

* Gwiazdor wdzięczny małżonce*

* Anthony Hopkins nie opowie o swoim życiu*

* Zakrapiana przeszłość Anthony'ego Hopkinsa*

* Hopkins przyznaje, że się głodzi*

d2wcrkh

Podziel się opinią

Share
d2wcrkh
d2wcrkh