Trwa ładowanie...

Słodki drań - dlaczego tacy mężczyźni nas przyciągają?

Wydaje się, że każda kobieta szukając partnera będzie chciała, aby był miły, spokojny, dobrze wychowany i ułożony. Nic bardziej mylnego. Panie wcale nie pragną spędzić życia z mężczyzną, który jest zbyt przewidywalny.
Share
Słodki drań - dlaczego tacy mężczyźni nas przyciągają?
Źródło: Thinkstockphotos
d3dr4h9

Wydaje się, że każda kobieta szukając partnera będzie chciała, aby był miły, spokojny, dobrze wychowany i ułożony. Nic bardziej mylnego. Panie wcale nie pragną spędzić życia z mężczyzną, który jest zbyt przewidywalny. Wbrew pozorom kobiety lubią, gdy mężczyzna ma w sobie coś ze złego chłopca. Zdarza się również, że niejedna z nas zastanawia się, dlaczego pociągają ją właśnie tacy faceci.

Z założenia ma być to fajny mężczyzna, z którym miło spędza się czas, na którym można zawsze polegać i który daje ci poczucie bezpieczeństwa. Rzeczywistość jest jednak zupełnie odmienna. Nie ma co się oszukiwać, piękna płeć bardzo często wybiera słodkich drani. I tu liczy się zarówno jego wygląd, jak i cechy charakteru. Same przekonajcie się, co tak naprawdę najbardziej nas w nich intryguje i pociąga, i dlaczego kobiety decydują się na bycie z takim mężczyzną.

Zobaczmy jakie cechy ma wrażliwy, poprawny mężczyzna, a następnie słodki drań. Myślę, że porównanie zdradzi nam, dlaczego szukamy partnera, który ma w sobie coś ze złego chłopca.

d3dr4h9

Mężczyzna przewidywalny – znamy go na wylot, jest jak otwarta księga, wiemy, czego możemy się po nim spodziewać. Bezbłędnie jesteśmy w stanie przewidzieć jego reakcję na każdą sytuację.

Mężczyzna uległy – to nie on decyduje w związku, stoi na uboczu i pozwala kobiecie grać pierwsze skrzypce. Gdy już dojdzie do kłótni, pierwszy wyciąga rękę na zgodę.

Mężczyzna akceptujący – przyjmuje wszystko, co jego partnerka ma do powiedzenia, nie podważa jej autorytetu, zgadza się w każdej sprawie, rezygnuje często ze swojego zdania dla zachowania zgody i szczęścia w związku.

Mężczyzna „ślepo wpatrzony” – nie widzi żadnej innej kobiety na ziemi, najważniejsze jest „Ona” i nic innego nie ma znaczenia.

d3dr4h9

Podsumowując, mężczyzna o takich cechach jest niestety bardzo nudny. Za to związek ze słodkim draniem może być naprawdę ekscytujący. Bo właśnie o tę ekscytację, dreszczyk emocji, niepewność i momenty zaskoczenia chodzi. Źli chłopcy są nieprzewidywalni, a co za tym idzie, nie są nudni. A nikt nie lubi, jeśli w związku zaczyna wiać nudą. Jest to pierwszy sygnał, że coś jest nie tak.

Co takiego ma w sobie słodki drań, że przyciąga jak magnez? Taki mężczyzna działa na wyobraźnię. Pozwala czuć się wyjątkową, wprowadza w nudne życie trochę szaleństwa i koloru. To tłumaczy, dlaczego kobiety fantazjują o seksie ze strażakiem, policjantem czy np. hydraulikiem. Słodki drań niekoniecznie musi być napakowanym macho. Typ chłopaka z sąsiedztwa również może okazać się niezłym ziółkiem. Drobna chłopięca postura wcale nie czyni ich mniej atrakcyjnymi.

Co jeszcze nas w nich kręci:

Mężczyzna z pasją - źli chłopcy robią ciekawe rzeczy. Ale przede wszystkim robią to, co chcą. Chodzą własnymi ścieżkami, przed nikim się nie tłumaczą. Niezależność jest pociągająca, pantoflarstwo nie.

d3dr4h9

Mężczyzna pewny siebie – zna swoja wartość, swoje zalety i wady. Ma swoje zdanie i walczy, gdy na czymś mu bardzo zależy.

Mężczyzna zagadka – źli chłopcy są bardziej tajemniczy niż ci grzeczni. Taka jest już kobieca natura, że lubimy dreszczyk emocji i niepewność. Nie wiesz do końca, co siedzi w jego głowie. Jest nieprzewidywalny, a co za tym idzie, ciekawszy.

Mężczyzna silny - obecnie kobiety są bardzo silne i potrafią zadbać o swoje sprawy, ale nadal lubią czasem poczuć się jak kruche, bezbronne istotki i otoczyć opieką silniejszego od siebie, pewnego swej męskości mężczyzny. Taki typ daje również w jakimś stopniu poczucie bezpieczeństwa.

Mężczyzna rozbrajający – to co nas w nim bardzo pociąga, to rozbrajający uśmiech. Potrafi swoim poczuciem humoru i słodkimi słówkami rozproszyć złe chmury nad naszą głową, a kłótnię przemienić w żart.

d3dr4h9

Jaki jest więc słodki drań, jeśli połączymy te wszystkie fakty? To mężczyzna silny o mocnym charakterze, pewny siebie, niezależny i o niezmiernie ciekawej osobowości. Nie boi się podejmować trudnych decyzji, potrafi postawić na swoim i osiągać cele. To wszystko razem podnosi atrakcyjność seksualną w oczach kobiet. To źli chłopcy, niezależni twardziele, pociągają nas najbardziej. Matki natury nie oszukamy, już tak jesteśmy skonstruowane, że słodki drań zawsze będzie nas przyciągał, co nie znaczy, że z taką osobą będziemy chciały spędzić całe życie.

(mlm/sr)

POLECAMY:

* Kim jest mężczyzna heteropolitalny?*

* Powrót macho w wersji neo*

* Ciągnie nas do facetów, których uczuć nie jesteśmy pewne*

* Władza uzależnia jak kokaina*

Chcę być kochana tak jak chcę!

d3dr4h9

Podziel się opinią

Share
d3dr4h9
d3dr4h9