GwiazdySłodki drań - dlaczego tacy mężczyźni nas przyciągają?

Słodki drań - dlaczego tacy mężczyźni nas przyciągają?

Słodki drań - dlaczego tacy mężczyźni nas przyciągają?
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

07.05.2012 14:43, aktual.: 07.05.2012 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydaje się, że każda kobieta szukając partnera będzie chciała, aby był miły, spokojny, dobrze wychowany i ułożony. Nic bardziej mylnego. Panie wcale nie pragną spędzić życia z mężczyzną, który jest zbyt przewidywalny.

Wydaje się, że każda kobieta szukając partnera będzie chciała, aby był miły, spokojny, dobrze wychowany i ułożony. Nic bardziej mylnego. Panie wcale nie pragną spędzić życia z mężczyzną, który jest zbyt przewidywalny. Wbrew pozorom kobiety lubią, gdy mężczyzna ma w sobie coś ze złego chłopca. Zdarza się również, że niejedna z nas zastanawia się, dlaczego pociągają ją właśnie tacy faceci.

Z założenia ma być to fajny mężczyzna, z którym miło spędza się czas, na którym można zawsze polegać i który daje ci poczucie bezpieczeństwa. Rzeczywistość jest jednak zupełnie odmienna. Nie ma co się oszukiwać, piękna płeć bardzo często wybiera słodkich drani. I tu liczy się zarówno jego wygląd, jak i cechy charakteru. Same przekonajcie się, co tak naprawdę najbardziej nas w nich intryguje i pociąga, i dlaczego kobiety decydują się na bycie z takim mężczyzną.

Zobaczmy jakie cechy ma wrażliwy, poprawny mężczyzna, a następnie słodki drań. Myślę, że porównanie zdradzi nam, dlaczego szukamy partnera, który ma w sobie coś ze złego chłopca.

Mężczyzna przewidywalny – znamy go na wylot, jest jak otwarta księga, wiemy, czego możemy się po nim spodziewać. Bezbłędnie jesteśmy w stanie przewidzieć jego reakcję na każdą sytuację.

Mężczyzna uległy – to nie on decyduje w związku, stoi na uboczu i pozwala kobiecie grać pierwsze skrzypce. Gdy już dojdzie do kłótni, pierwszy wyciąga rękę na zgodę.

Mężczyzna akceptujący – przyjmuje wszystko, co jego partnerka ma do powiedzenia, nie podważa jej autorytetu, zgadza się w każdej sprawie, rezygnuje często ze swojego zdania dla zachowania zgody i szczęścia w związku.

Mężczyzna „ślepo wpatrzony” – nie widzi żadnej innej kobiety na ziemi, najważniejsze jest „Ona” i nic innego nie ma znaczenia.

Podsumowując, mężczyzna o takich cechach jest niestety bardzo nudny. Za to związek ze słodkim draniem może być naprawdę ekscytujący. Bo właśnie o tę ekscytację, dreszczyk emocji, niepewność i momenty zaskoczenia chodzi. Źli chłopcy są nieprzewidywalni, a co za tym idzie, nie są nudni. A nikt nie lubi, jeśli w związku zaczyna wiać nudą. Jest to pierwszy sygnał, że coś jest nie tak.

Co takiego ma w sobie słodki drań, że przyciąga jak magnez? Taki mężczyzna działa na wyobraźnię. Pozwala czuć się wyjątkową, wprowadza w nudne życie trochę szaleństwa i koloru. To tłumaczy, dlaczego kobiety fantazjują o seksie ze strażakiem, policjantem czy np. hydraulikiem. Słodki drań niekoniecznie musi być napakowanym macho. Typ chłopaka z sąsiedztwa również może okazać się niezłym ziółkiem. Drobna chłopięca postura wcale nie czyni ich mniej atrakcyjnymi.

Co jeszcze nas w nich kręci:

Mężczyzna z pasją - źli chłopcy robią ciekawe rzeczy. Ale przede wszystkim robią to, co chcą. Chodzą własnymi ścieżkami, przed nikim się nie tłumaczą. Niezależność jest pociągająca, pantoflarstwo nie.

Mężczyzna pewny siebie – zna swoja wartość, swoje zalety i wady. Ma swoje zdanie i walczy, gdy na czymś mu bardzo zależy.

Mężczyzna zagadka – źli chłopcy są bardziej tajemniczy niż ci grzeczni. Taka jest już kobieca natura, że lubimy dreszczyk emocji i niepewność. Nie wiesz do końca, co siedzi w jego głowie. Jest nieprzewidywalny, a co za tym idzie, ciekawszy.

Mężczyzna silny - obecnie kobiety są bardzo silne i potrafią zadbać o swoje sprawy, ale nadal lubią czasem poczuć się jak kruche, bezbronne istotki i otoczyć opieką silniejszego od siebie, pewnego swej męskości mężczyzny. Taki typ daje również w jakimś stopniu poczucie bezpieczeństwa.

Mężczyzna rozbrajający – to co nas w nim bardzo pociąga, to rozbrajający uśmiech. Potrafi swoim poczuciem humoru i słodkimi słówkami rozproszyć złe chmury nad naszą głową, a kłótnię przemienić w żart.

Jaki jest więc słodki drań, jeśli połączymy te wszystkie fakty? To mężczyzna silny o mocnym charakterze, pewny siebie, niezależny i o niezmiernie ciekawej osobowości. Nie boi się podejmować trudnych decyzji, potrafi postawić na swoim i osiągać cele. To wszystko razem podnosi atrakcyjność seksualną w oczach kobiet. To źli chłopcy, niezależni twardziele, pociągają nas najbardziej. Matki natury nie oszukamy, już tak jesteśmy skonstruowane, że słodki drań zawsze będzie nas przyciągał, co nie znaczy, że z taką osobą będziemy chciały spędzić całe życie.

(mlm/sr)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także