Trwa ładowanie...

Smutne słowa Krzysztofa Baranowskiego o stanie Bogumiły Wander. Jest bardzo źle

Należała do najpiękniejszych i najbardziej eleganckich prezenterek w historii telewizji. Niestety, los jej nie oszczędził. Zachorowała na chorobę Alzheimera. Teraz jej mąż opowiada, w jakim stanie zastał swoją ukochaną podczas ostatniego spotkania.

Share
Smutne słowa Krzysztofa Baranowskiego o stanie Bogumiły Wander. Jest bardzo źleŹródło: AKPA
d1htsec

Była ikoną telewizji. Zawsze piękna i profesjonalna, przecierała szlaki dla przyszłych pokoleń prezenterek. Jesień życia nie była jednak dla gwiazdy łaskawa. Choroba Alzheimera sprawiła, że kilka lat temu, jej mąż, Krzysztof Baranowski, zdecydował się umieścić ją w specjalistycznym ośrodku w podwarszawskim Konstancinie. Niestety, choć gwiazda ma najlepszą opiekę, choroba postępuje w szybkim tempie

"Oddałbym wszystko, żeby mnie pamiętała"

Pandemia sprawiła, że oddany mąż, nie mógł odwiedzać swojej ukochanej w ośrodku. Mógł oglądać żonę tylko na filmikach przesyłanych przez pracowników domu opieki. Gdy w końcu, w lutym się z nią spotkał, przeżył szok. Jego piękna żona w ogóle go nie rozpoznawała. Jak przyznaje w wywiadzie dla portalu "Pomponik": - Moja żona żyje już w lepszym świecie. Oddałbym wszystko, żeby mnie pamiętała.

Ostatnio Krzysztof Baranowski przyznał, że choć żona jest fizycznie w dobrej formie, jej pamięć zupełnie zanikła. - Zastałem ją w dobrej formie, siedziałem przy niej, trzymałem za rękę. Nawet sobie tutaj tańczyła - mówi Krzysztof Baranowski w "Dobrym Tygodniu".

d1htsec

Miłość ponad wszystko

Krzysztof Baranowski byli jedną z najpiękniejszych par w historii polskiego show- biznesu. Para poznała się w 1979 r. Bogumiła Wander była wówczas zamężna, ale między nią, a słynnym żeglarzem zaiskrzyło. Wzajemna fascynacja wkrótce przerodziła się w poważny związek. Prezenterka rozwiodła się i wkrótce stanęła z Krzysztofem Baranowskim na ślubnym kobiercu.

Niestety, Krzysztof Baranowski nie był w stanie opiekować się żoną w chorobie. By zapewnić jej najlepsze warunki, zdecydował się sprzedać mieszkanie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że jego ukochana już nigdy go nie rozpozna i nie spojrzy mu czule w oczy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Grecja jest gotowa na otwarcie sezonu. Minister turystyki: "Czekamy na Polaków"

d1htsec
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1htsec
d1htsec