GwiazdySonia Bohosiewicz znów zachęca do dyskusji. Poruszyła ważny temat

Sonia Bohosiewicz znów zachęca do dyskusji. Poruszyła ważny temat

Sonia Bohosiewicz znów zachęca do dyskusji. Poruszyła ważny temat
Źródło zdjęć: © ONS.pl
30.07.2019 08:25, aktualizacja: 30.07.2019 17:14

Sonia Bohosiewicz poruszyła na swoim koncie na Instagramie ważną dla wielu mam kwestię. "Łazicie topless przy dzieciach?" – zapytała. Do jej pytania odniosła się również Katarzyna Bujakiewicz.

Sonia Bohosiewicz na Instagramie

Sonia Bohosiewicz, podobnie jak jej młodsza siostra Maja, nie boi się trudnych tematów. Na swoim koncie na Instagramie często porusza ważne kwestie związane z rodzicielstwem, czy zadaje pytania, które zachęcają do dyskusji. Nie inaczej było ostatnim razem. Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym leży w basenie topless. Zapytała również o sprawę, która wielu osobom może wydać się kontrowersyjna. "Łazicie topless przy dzieciach?" – czytamy w opisie. Okazuje się, że większość pań, zwłaszcza tych posiadających mniejsze dzieci, nie ma żadnego problemu z rozbieraniem się przy nich.

Sonia Bohosiewicz poruszyła ważny temat

"Oczywiście. Dom jest tam, gdzie można zdjąć biustonosz i nie trzeba wciągać brzucha" – żartowała jedna z internautek. Post skomentowała również koleżanka Bohosiewicz, aktorka Katarzyna Bujakiewicz. Wszystko wskazuje na to, że także i ona "łazi topless przy dzieciach". "Jasne" – odpowiedziała gwiazda. A co wy sądzicie na ten temat? Czy odkrycie piersi przy dziecku to normalna sprawa, czy jednak mamy powinny zakrywać te części ciała?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta