Trwa ładowanie...
d2aw1r2

Sposób Kim Kardashian na usuwanie plam. Dacie mu szansę?

Kim Kardashian postanowiła ułatwić życie swoim fankom i przy okazji pochwalić się swoimi zdolnościami w zakresie DIY. Przedstawiła innowatorski sposób na usuwanie plam, jakie mogą pojawić się na odzieży, kiedy jesteśmy pochłonięte nakładaniem na twarz idealnego makijażu. A ponieważ z tym problemem spotkała się większość z nas, nie pozostaje chyba nic innego, jak dać mu szansę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim Kardshian ma dla fanów kilka rad typu "zrób to sam".
Kim Kardshian ma dla fanów kilka rad typu "zrób to sam". (Instagram.com)
d2aw1r2

Sposób Kim na zabrudzenia ubrań kolorowymi kosmetykami jest bardzo prosty. Celebrytka, którą równie wielu wielbi, co nienawidzi, radzi, by usunąć je za pomocą… pianki do golenia.

– Po prostu nanieś piankę na plamę, a potem zwilż lub zapierz tkaninę. Jeśli to nie podziała, do pianki dodaj trochę czystego alkoholu – radzi gwiazda użytkownikom jej aplikacji. Cóż, plamy po szmince, podkładzie czy tuszu do rzęs nie należą do najłatwiejszych do usunięcia. Łatwo sobie wyobrazić, że celebrytka, która często używa upiększających kosmetyków, może mieć spore doświadczenie w wywabianiu podobnych zabrudzeń.

To nie wszystkie "domowe" porady Kim Kardashian. Celebrytka znalazła również sposób na pozbycie się białych plam po antyperspirancie. Tym razem gwiazda zaleca pocieranie ich nylonową pończochą.

d2aw1r2

Dacie szansę sposobom gwiazdy Instagrama?

Zobacz też: Plamy po fluidzie i szmince na ubraniach. Jak je usunąć?

d2aw1r2

Podziel się opinią

Share
d2aw1r2
d2aw1r2