Byli kochankami nie tylko na ekranie. Dziś mało kto pamięta

Ilona Ostrowska na planie serialu "Ranczo"
Ilona Ostrowska na planie serialu "Ranczo"
Źródło zdjęć: © AKPA

25.05.2024 10:32, aktual.: 25.05.2024 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zanim Ilona Ostrowska związała się z muzykiem Patrykiem Stawińskim, była z reżyserem Jackiem Borcuchem. Z kolei z Tomaszem Karolakiem, jej byłym narzeczonym, zagrała intymne sceny w filmie komediowym. 25 maja 2024 roku "Lucy z Rancza" skończyła 50 lat.

Zasłynęła rolą Lucy w "Ranczu". Niedawno Ilona Ostrowska dostała rolę w serialu "Warszawianka", którego reżyserem jest jej były partner, Jacek Borcuch. Z kolei w 2021 roku w komedii romantycznej "To musi być miłość" zagrała intymną scenę z Tomaszem Karolakiem, z którym w przeszłości również łączyło ją silne uczucie.

Spotkali się na planie serialu

Ilona Ostrowska odnalazła szczęście u boku muzyka Patryka "Pata" Stawińskiego. Mężczyzna oświadczył się jej zaraz po tym, kiedy aktorka zakończyła zdjęcia do programu "Agent - Gwiazdy" w Azji. W 2016 roku doczekali się syna Gustawa.

Wcześniej była w kilku związkach, m.in. z aktorem i reżyserem Jackiem Borcuchem. Kiedy się poznali, nie widzieli poza sobą świata. Owocem ich miłości jest córka Miłosława, która urodziła się w 2006 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Choć nikt nie spodziewał się rozstania, na drodze do szczęścia stanęła niewierność męża. W 2009 roku Jacek Borcuch wdał się w romans z Olgą Frycz.

Ilona i Jacek nie utrzymują już bliskiej relacji, czasem przecinają się ich zawodowe drogi. Po latach od rozstania spotkali się na planie serialu "Warszawianka" w reżyserii jej byłego męża. Wygląda na to, że dobrze dogadują się na planie.

- To nie jest tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie, raczej na własne. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie bronię go. Trzeba się jakoś umieć dogadać, trzeba się lubić i my się lubimy, szanujemy. On mi nic złego nie zrobił. Dziecko mi zrobił. Ale to super, to największa miłość, największe nasze szczęście, które mamy - wyznała aktorka "Vivie".

Intymne spotkanie z byłym narzeczonym

W przeszłości Ilona Ostrowska była związana również z Tomaszem Karolakiem. Choć obecnie mało kto pamięta, że aktorzy mieli się ku sobie, para była nawet zaręczona!

- Kiedyś byliśmy piękni i młodzi, byliśmy narzeczeństwem. U Ilonki piękność została - wspominał w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" aktor.

Nie dane było im jednak być razem. Związek się rozpadł, a zaręczyny zostały zerwane. Ścieżki aktorskie niejednokrotnie się jednak przeplatają. Po latach Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak spotkali się na planie filmu "To musi być miłość". Całej historii smaczku dodaj fakt, że zagrali tam parę kochanków.

- Bardzo trudne są takie intymne sceny, ale łatwiej się je gra z osobami, które się zna i lubi. Nawet jeżeli łączyły nas kiedyś emocje, to zdążyły one przebrzmieć, więc podchodzimy do tego profesjonalnie - tłumaczył Karolak w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (79)
Zobacz także